Сектор відновлюваних джерел енергії та водень у Шотландії буде представлений на великому міжнародному торговому ярмарку Hannover Messe Expo.

Scottish Growth Worldwide підтвердила, що очолить присутність Шотландії на п’ятиденній виставці Hannover Messe Built-in Vitality Expo у квітні 2023 року після рішення уряду Великобританії не брати участь.

Експо є однією з найбільших подій такого типу в Європі, в якій беруть участь близько 1800 експонентів.

Захід надає платформу для охоплення світової аудиторії, створення нових можливостей та налагодження ділових відносин. Виставка Expo 2019 призвела до прогнозованого експортного продажу шотландських експонентів на суму 27 мільйонів фунтів стерлінгів.

Маккі (зображення з дозволу Flickr уряду Шотландії)

Міністр торгівлі, інвестицій та інновацій Айван Маккі сказав: «Забезпечення шотландської присутності на Ганноверському ярмарку дозволяє нам розвивати наші існуючі відносини з торговими партнерами та демонструвати провідні сильні сторони Шотландії в галузі відновлюваних джерел енергії на одній із найбільших виставок такого типу в Європі. .

«Допомога шотландським компаніям у розширенні та конкуренції на глобальному рівні є ключовою частиною плану уряду Шотландії щодо збільшення експорту «Торгова нація». Особливо важливо, щоб ми пролили світло на галузі та технології, які відіграють роль в енергетичному переході, наприклад, ті, що розробляють екологічно чистий водень, які можуть бути використані в усьому світі для боротьби зі зміною клімату.

«Глобальні події, такі як Hannover Messe, стали ще важливішими після Brexit. Наші торгові відносини із Європейським Союзом залишаються абсолютно центральними як зараз, так і у майбутньому.

«Шотландія вже має міцні зв’язки з Нижньою Саксонією та північно-західною Німеччиною, і це можливість розвинути ці відносини та продемонструвати наш досвід іншим національним урядам та агенціям, а також приватним компаніям».

Тимчасовий директор Scottish Enterprise з глобальної торгівлі Ян Робертсон сказав: «Підтримка інноваційних шотландських компаній в енергетичному та низьковуглецевому перехідному секторах для розширення та зростання за рахунок експорту є пріоритетом для Scottish Enterprise та нашого міжнародного підрозділу SDI.

«Hannover Messe — одна з найбільших та найбільш значущих виставок промислових перетворень, яка приділяє особливу увагу таким темам, як водень та паливні елементи, а також вуглецево-нейтральне виробництво та енергопостачання. Шотландія має значний досвід у цих секторах, тому наша присутність на Hannover Messe надасть шотландським фірмам потенційні торгові можливості, а також допоможе глобальному переходу до справедливого енергетичного переходу».

Hannover Messe – одна з найбільших у світі промислових виставок, на якій представлені експоненти з технологічних та промислових секторів, включаючи енергетику, автоматизацію, НДДКР та машинобудування. Він пройде з 17 по 21 квітня 2023 року.

Шотландську присутність на Hannover Messe очолить Scottish Growth Worldwide (SDI), міжнародний підрозділ шотландського уряду та шотландських комерційних агентств. Раніше SDI брала участь у заході у 2019 році, де сім із дев’яти компаній прогнозують нові можливості для бізнесу, що виникають внаслідок відстеження потенційних клієнтів, виявлених на виставці.

У березні 2022 року Шотландію відвідав міністр-президент Нижньої Саксонії Стівен Вайль та бізнес-делегація. Після візиту Шотландія та Нижня Саксонія розвивають партнерство в галузі відновлюваних джерел енергії та водню та мають намір провести спільну конференцію з водню на початку 2023 року.