Консультант з комерційної нерухомості Christie & Co оголосила про продаж аптеки Stepps у Північному Ланаркширі.

Аптека Stepps — це давня аптека, що не зустрічає опору, розташована в характерній колишній будівлі Королівського банку Шотландії в місті Степпс, Північний Ланаркшир.

Бізнес належав Рону Баджеру, який мешкає в Глазго і раніше володів аптеками в центральній та східній Шотландії. Він вирішив продати, аби подивитися на інші можливості аптеки.

Зображення надано разом із релізом Christie & Co.

Після конфіденційного процесу продажу бізнес було продано великому шотландському оператору групи M&D Inexperienced Shelling out Chemists, який наразі має понад 30 філій у країні.

Беджер сказав: «Я радий передати бізнес аптечній групі M&D Inexperienced, залишивши його в надійних руках на майбутнє».

Мартін Грін, керуючий директор M&D Inexperienced Shelling out Chemists, сказав: «Аптека Steps — бізнес, що добре зарекомендував себе і продовжує демонструвати стійке зростання. З моменту переїзду він був добре налаштований Роном та користується послугами досвідченої та цілеспрямованої команди. Він зручно розташований географічно, розширюючи нашу присутність у Північному Ланаркширі, і ми сподіваємося на співпрацю зі Стюартом, керуючим аптекою, та його співробітниками у найближчі роки».

Карл Клезі, медичний директор Christie & Co, який займався продажем, сказав: «Це був швидкий процес продажу, коли ми поговорили з кількома операторами, які, як ми знали, будуть зацікавлені у цій можливості. Усього за кілька тижнів ми отримали три пропозиції від досвідчених операторів із заходу Шотландії.

«Наш клієнт, пан Беджер, придбав через нас аптеку 18 місяців тому і перемістив її до більш просторої будівлі колишнього банку. Він значно розширив бізнес, допоміг, встановивши на вулиці робота-дозатора та цілодобовий пункт збору, щоб пацієнтам було зручніше отримувати рецепти».

Аптеку Stepps було продано за невідомою ціною.