Бетсі Вільямсон

У Великій Британії ми завжди були нацією любителів тварин. Я впевнений, що я не самотній у висловленні глибокої поваги та привілею доглядати будь-яку тварину — у моєму випадку за трьома великими, буйними 32-кілограмовими собаками.

Я розглядаю опікунські відносини як привілей, і немає причин, через які радість, що поділяється між собакою та власником, не може бути перенесена з вітальні до офісу.

Внаслідок пандемії коронавірусу та пов’язаної з нею роботи з дому відбулося вибухове зростання кількості власників домашніх тварин. Останні дані про популяцію домашніх тварин, підготовлені Асоціацією виробників кормів для домашніх тварин, показують, що 3,2 мільйона домогосподарств у Великобританії придбали домашню тварину з початку пандемії, що в даний час становить 34 мільйони домашніх тварин у Великобританії в 17 мільйонах домогосподарств.

У міру того, як співробітники починають пристосовуватися і повертатися в офіси, наслідки для наших нових членів сім’ї — довгошерсті, короткошерсті, пухнасті, пухнасті, крилаті або лускаті — можуть бути катастрофічними.

Зі зростанням відсоткових ставок та стрімким зростанням вартості життя багато людей, можливо, не повною мірою враховували довгострокові зобов’язання та відповідальність, необхідні власникам домашніх тварин, або те, як вони дбатимуть про свого вихованця у світі після блокування.

Незважаючи на те, що у Великій Британії все ще виникають суперечки, у США спостерігається зростаюча тенденція, коли компанії починають пропонувати офісне середовище, сприятливе для домашніх тварин, і розробляти політику, орієнтовану на домашніх тварин.

Вам не потрібно надто далеко прокручувати стрічку соціальних мереж, щоб побачити зображення людини із собакою за столом. І хоча не обійшлося без проблем, приведення домашнього вихованця в офіс може бути набагато більшим, ніж маркетинговий трюк, який використовується для залучення нових співробітників.

Є кілька явних переваг, які можна отримати, запросивши чотирилапих друзів до робочого середовища. Оскільки компанії заохочують співробітників повертатися до офісу після того, як здавалося, що це назавжди, собаки та інші сприятливі умови для домашніх тварин можуть допомогти полегшити перехід назад до робочих місць.

Самотність, стрес та занепокоєння є проблемами для багатьох, незалежно від того, чи є вони власниками домашніх тварин. Собаки пропонують комфорт та спілкування, які можуть допомогти зменшити цей стрес. Виступаючи як цікаву тему для розмови, вони можуть руйнувати соціальні бар’єри як у робочому середовищі, так і за її межами.

Вони також можуть швидко покращити наше фізичне здоров’я на робочому місці. Сидячий спосіб життя як прямий результат занадто частого сидіння може призвести до безлічі ризиків для здоров’я, включаючи ожиріння, діабет, хвороби серця та недоумство. Часто ми так зайняті за робочим столом, що навіть не усвідомлюємо, скільки часу минуло, що негативно впливає наш розум і тіло.

Собаки пропонують можливість змінити такт як розумово, так і фізично, змушуючи нас вставати і виводити їх на вулицю для швидкої прогулянки, зміцнюючи повсякденний розпорядок, сприяючи фізичним вправам і зменшуючи занепокоєння на робочому місці.

Домашні тварини в офісі можуть запропонувати колегам час спілкування, додаючи елементи гнучкості на робочому місці. Домашні тварини приносять радість та спілкування, що, у свою чергу, може вплинути на продуктивність співробітників, їх утримання та робочу культуру. Це також робить собак активними та товариськими, дозволяючи їм спілкуватися зі своїми людськими та собачими компаньйонами.

У штаб-квартирі Core-Asset Consulting на Мелвілл-стріт ми помітили швидке покращення корпоративної культури та морального духу співробітників після того, як ми перетворилися на офіс, де дозволено проживання з домашніми тваринами, і я не думаю, що ми повернемося назад.