Фахівець із житлового будівництва товариства Lovell зробив значний внесок у результати за півріччя, опубліковані сьогодні материнською компанією Morgan Sindall Group plc, групою будівництва та реконструкції. Ловелл отримав прибуток у розмірі 13,9 млн. фунтів стерлінгів, що на 15% більше, ніж минулого року.

Група, яка має офіси у Шотландії, продемонструвала рекордні результати у першому півріччі на тлі складних ринкових умов.

Виторг групи збільшився на 9% до 1698 млн фунтів стерлінгів (2021 рік: 1559 млн фунтів стерлінгів), а скоригований операційний прибуток збільшився на 4% до 56,9 млн фунтів стерлінгів (2021 рік: 54,8 млн фунтів стерлінгів). Група продемонструвала постійну стійкість балансу з чистими коштами на кінець періоду у розмірі 274 млн фунтів стерлінгів і має високоякісний портфель замовлень із гарантованим робочим навантаженням у розмірі 8,5 млрд фунтів стерлінгів. Після наших сильних результатів у першому півріччі і поточної видимості частини року, що залишилася, ми тепер очікуємо отримати результат за весь рік, який трохи перевершить наші попередні очікування.

Lovell продовжує досягати значних успіхів у цей період: виручка зросла на 5% до 284 млн. фунтів стерлінгів (2021 рік: 270 млн. фунтів стерлінгів). Операційний прибуток у розмірі 13,9 млн фунтів стерлінгів зріс на 15% порівняно з попереднім роком (піврічний 2021: 12,1 млн фунтів стерлінгів), при цьому операційна маржа збільшилася до 4,9% (піврічний 2021: 4,5 %).

Макколган. (Зображення надано Orbit Communications разом із релізом)

Керуючий директор Lovell по шотландському регіону Кевін МакКолган сказав: «Наші високі результати за півроку є свідченням постійної напруженої роботи та прихильності всієї команди Lovell, нашого ланцюжка поставок та наших заповітних партнерських відносин. Разом ми допомагаємо будувати тисячі таких необхідних нових будинків по всій Великій Британії.

«У першій половині року спостерігався високий попит на високоякісні та доступні будинки, тоді як наш статус надійного партнера також допоміг збільшити нашу книгу замовлень. Ми маємо хороші позиції для подальшого зростання цього року, і ми сподіваємося на розвиток та створення нових партнерських відносин, оскільки ми продовжуємо створювати будинки майбутнього.

«Стійкий розвиток залишається пріоритетом, і ми досягаємо значного прогресу в досягненні нашої мети — стати вуглецево-нейтральними до 2030 року».

Ловелл працює над ключовими проектами, включаючи:

1. Майже 400 будинків у Південному Квінсферрі, неподалік Единбурга, у змішаній забудові доступного, що здається в оренду та приватного житла.

2. Розпочалися роботи з будівництва 123 приватних та 40 доступних нових будинків у Глоу Гаррен, неподалік Гамільтона, на місці колишнього заводу Phillips.

3. Будівництво 150 будинків у Мейфілді, неподалік Единбурга.

Щоб переглянути відео про результати діяльності Morgan Sindall Group plc за рік, натисніть

Lovell, що входить до складу Morgan Sindall Group plc, є провідним постачальником житла на умовах партнерства та відкритого ринку. Компанія має досвід у галузі відновлення житла, включаючи нове будівництво, житло на відкритому ринку, ремонт, планове технічне обслуговування та допомогу у проживання. Маючи офіси в Англії, Шотландії та Уельсі, Lovell надає широкий спектр послуг та може запропонувати клієнтам повний спектр варіантів будівництва та обслуговування.

Morgan Sindall Group plc — провідна британська група з будівництва та регенерації з річним доходом у 3,2 мільярди фунтів стерлінгів, у якій працює близько 7 200 співробітників і яка працює у державному, регульованому та приватному секторах. Він підпорядковується п’яти підрозділам: будівництво та інфраструктура, оздоблення, послуги з нерухомості, житлове товариство та відновлення міст.