Фінтех-стартап закриває успішний раунд фінансування завдяки інноваціям

Швидкозростаюча технологічна компанія у сфері гостинності завершила свій останній раунд фінансування після того, як справила враження на інвесторів швидким зростанням бізнесу та безліччю інновацій та удосконалень продуктів.

ePOS Hybrid залучив майже 750 000 фунтів стерлінгів у другому раунді посівного фонду після вражаючого періоду зростання, незважаючи на складні ринкові умови.

Фірма зі штаб-квартирою в Единбурзі була започаткована серійним підприємцем Бхасом Калангі, який сказав: «Попит з боку інвесторів на наш другий посівний раунд був величезним.

«Ми залучили багато інституційних інвесторів, які хочуть брати участь у переговорах, незважаючи на те, що раунд закритий. Зібрані гроші допоможуть нам прокласти шлях до періоду агресивного гіперросту нашої клієнтської бази, наших доходів, а також наших інноваційних продуктів».

Загалом 329 прихильників приєдналися до останнього раунду, отримавши 634 652 фунти стерлінгів через платформу Crowdcube — більшість із них від постійних прихильників та існуючої мережі — і ще 100 000 фунтів стерлінгів від інвестора-ангела.

Ендрю Гіббон, керівник відділу зростання компанії, сказав: «ePOS Hybrid зміг впроваджувати інновації та процвітати під час пандемії, незважаючи на те, що індустрія гостинності зупинилася.

«Ми змогли досягти дуже сильної відповідності продукту ринку і надати правильні рішення нашим клієнтам у той час, коли вони найбільше їх потребували.

«Тим не менш, торгові точки все ще намагаються оговтатися від наслідків COVID, але тепер стикаються з операційними витратами, що стрімко зростають, і браком персоналу. Величезною проблемою є залежність від сторонніх платформ доставки, які стягують комісію до 35%. Для багатьох це нестерпно.

PR Шотландія фотографує Ендрю Гіббона з ePOS Hybrid.

«Ми зробили неймовірно простим – і доступним – для ресторанів та закусочних розгорнути онлайн-присутність, цифрові замовлення, відстеження та прості платіжні системи, які пов’язані з найбільшими гравцями.

«Наші клієнти можуть повернути контроль над своїм бізнесом, у тому числі коли йдеться про онлайн-замовлення. За нашими оцінками, наші клієнти заощадили не менше 2,1 млн. фунтів стерлінгів, які в іншому випадку були б виплачені у вигляді комісійних третіх осіб».

Технічна компанія створила єдину інтуїтивно зрозумілу платформу, яка легко поєднує широкий спектр продуктів plug & play, включаючи ePOS, платежі, цифрові замовлення та управління операціями для створення централізованого центру управління підприємствами з виробництва продуктів харчування та напоїв.

Одним із найбільших досягнень ePOS Hybrid є повністю автоматизований процес реєстрації, що означає, що будь-який бізнес може розгорнути систему, щоб почати приймати замовлення протягом кількох годин без будь-яких спеціальних навичок. Тим часом, його можливості у точках продажів були розширені, щоб легко приймати особисті та віддалені платежі, а також мати безліч нових можливостей замовлення, включаючи мобільне замовлення та оплату QR.

PR Шотландія фотографує Бхаса Калангі, засновника ePOS Hybrid.

Гіббон сказав, що багато підприємств використовують кілька програмних систем, які не взаємодіють один з одним, і додав: «Це означає кілька інформаційних панелей, кілька наборів даних, незвірені звіти та додаткові витрати.

«Наша система може позбавити вас всіх цих головних болів, надаючи ту ж функціональність на єдиній платформі».

Одним із неминучих технологічних проривів, який привернув увагу інвесторів, є запланований запуск нової корпоративної версії системи, яка в даний час призначена для окремих місць та орієнтована на надання великих даних та оптимізацію управління операціями для великих готельних груп по всій Великій Британії.

Фірма також провела першу половину 2022 року, тестуючи свої послуги в Індії, з планами із запуску на величезному та значною мірою невикористаному ринку субконтиненту, де менше конкурентів.

Бхас Калангі додав: «Ми більше, ніж виправдовуємо галас. За два роки кількість наших офісів збільшилася з 221 до майже 1000. Ми також помітили, що вартість транзакцій, які ми обробляємо, збільшилася у Великій Британії в 20 разів, з 4,7 млн ​​фунтів стерлінгів до майже 100 млн фунтів стерлінгів. Понад 10 мільйонів споживачів використали нашу технологію, щоб купити напій чи їжу.

«Завдяки команді, що постійно зростає, і наступній хвилі інновацій, які ми розробляємо, ми маємо ідеальні можливості для глобального зростання, займаючи велику частку світового ринку гостинності та громадського харчування, який оцінюється в 4,2 трильйона фунтів стерлінгів. Ці інвестиції призведуть до розвитку наступного розділу».

Щоб дізнатися більше про ePOS Hybrid, завітайте; https://www.eposhybrid.com/