Gilson Gray зміцнила свою команду в Данді, призначивши нового партнера.

Цього тижня до фірми приєднався Джон Кідд, досвідчений юрист із 20-річною кар’єрою в Тайсайді та на північному сході Шотландії.

Джон, що народився і виріс у Данді, раніше був партнером Thorntons, приєднавшись до неї як стажер у 2001 році. Він отримав блискучу репутацію завдяки своїй здатності успішно вести складні судові справи, забезпечивши виграш сотень клієнтів протягом багатьох років.

Кідд. (Зображення надано Clark Communications)

Кідд сказав: «Цінності Гілсона Грея багато в чому збігаються з моїми. Вони вірять у необхідність бути прозорими з клієнтами щодо шансів на успіх у залі суду, зрозумілими щодо витрат та твердо націленими на досягнення успішних результатів. Я прагну створити мережу нових контактів, яким може бути корисний мій досвід».

Ліндсей Даррох, партнер, який очолює офіс Гілсона Грея в Данді, сказав: «Присутність Джона в команді є важливим призначенням. У цьому районі Шотландії мало висококласних юристів, і ми бачимо можливість подальшого розвитку нашої судової команди під керівництвом Джона».

Глава відділу судових розглядів і вирішення спорів Розі Уокер додала: «Джон також є акредитованим посередником, і цей шлях до юридичного врегулювання стає дедалі популярнішим, враховуючи нижчі витрати та переваги конфіденційності. З появою нового законодавства ми очікуємо побачити зростаючий попит у цій галузі, і навички Джона матимуть ключове значення для наших амбіцій».

У липні Gilson Gray оголосила про придбання House Property Attorneys (HPL) Ltd у Лінкольні, що ознаменувало початок стратегії розширення за межами Шотландії. Також було відкрито новий офіс в Абердіні.

Заснована в 2014 році, Gilson Gray стала однією з найбільших юридичних фірм, фірм у сфері нерухомості та фінансів у Шотландії, пропонуючи один з найширших спектрів послуг у Шотландії та зростаючий спектр послуг по всій Великій Британії.

У фірмі працює близько 290 співробітників у шести офісах в Абердіні, Данді, Единбурзі, Глазго, Норт-Бервіку та Лінкольні, кожен з яких надає клієнтам доступ до повного спектру майнових, юридичних та фінансових послуг Gilson Gray.