Університет SCOTS найняв безліч великих британських компаній для своєї нової серії подкастів, щоб розповісти про їхні успіхи.

Деякі з найбільших британських зірок бізнесу приєднуються до нового великого подкасту Університету Данді.

«Шлях до потенціалу» — це серія з восьми частин, у якій розповідається про імена, які стоять за деякими з найуспішніших підприємницьких починань країни.

Ферн Коттон, теле- і радіоведуча, і Холлі Такер, засновниця веб-сайту Not on the Excessive Road, входять до імен, що фігурують у серіалі.

Марк Бомонт — посол підприємництва Університету Данді та один із провідних подкасту.

Вони приєднаються до заповзятливих послів університету, ілюстратора Джоанни Басфорд, кавалера ордена Британської імперії, та авантюриста-рекордсмена Марка Бомонта на шоу.

Джоанна, випускниця Данді, чиї книжки-розмальовки для дорослих розійшлися мільйонними тиражами по всьому світу, сказала, що сподівається, що ця серія надихне і додасть впевненості всім, хто мріє розпочати власний бізнес.

“У нас неймовірний склад гостей на Path for Potential, і наші слухачі швидко дізнаються, що кожна людина досягла успіху по-своєму”, – сказала вона.

«Є забавні історії, цікаві ідеї та лавина порад і підказок для наших слухачів, незалежно від того, чи планують вони розпочати свій власний бізнес, чи просто хочуть дізнатися більше про те, що рухає найуспішнішими людьми країни.

«Іти поодинці у світі бізнесу неймовірно складно, але важливо пам’ятати, що немає єдиного шляху до успіху.

«Це може вимагати довгих годин роботи на кількох роботах і відмов на шляху, але якщо ви вірите у свою концепцію і талант, то немає причин, через які ви не можете досягти успіху».

Кожен випуск «Шляхи до потенціалу», записаний протягом кількох місяців, є докладним обговоренням з одним із бізнесменів, а Джоанна і Марк розпитують свого гостя про те, як вони почали, вижили і досягли успіху в світі бізнесу.

“Ця нова серія подкастів дає голос і створює цінний зв’язок між студентами та успішними підприємцями у всіх сферах життя”, – сказав Марк.

«Ми сподіваємося, що серія подкастів «Шлях до потенціалу» підкреслює, що за кожним успішним брендом стоїть людина з ідеєю, яка нічим не відрізняється від усіх, хто її слухає.

“Ми зібрали чудових гостей, у кожного з яких є своє уявлення про те, що потрібно для успіху, а також кілька блискучих історій”.

Path for Potential доступний на всіх основних порталах подкастів із п’ятниці, 12 серпня.