Компанія R3-IoT, що базується в ГЛАЗГО, оголосила про ребрендінг мережі супутникових підключень, яка тепер називається Krucial.

Фірма також офіційно випустила ринок свій новий флагманський продукт Krucial CONNECT.

Krucial CONNECT з’єднує пристрої IoT, такі як датчики, для автоматичної та безпечної передачі даних від активів, інфраструктури та будівель навіть із найвіддаленіших, важкодоступних та автономних об’єктів.

Аллан Кеннон і Кевін Квіллієн, співзасновники та технічні директори Krucial (зображення надане Krucial разом з релізом)

Автоматичне переключення між супутниковим зв’язком та стільниковою технологією забезпечує безперешкодне підключення корпоративних систем до пристроїв Інтернету речей, допомагаючи організаціям віддалено управляти ризиками, підвищувати ефективність та оцифровувати операції на кількох майданчиках та в різних місцях.

Крім постачальників супутникового та телекомунікаційного зв’язку, цей продукт призначений для організацій та секторів, яким потрібне стійке підключення до своїх даних у режимі 24/7, включаючи комунальні, залізничні, енергетичні та аварійно-рятувальні служби, а також для тих, хто працює у віддалених районах. , де відсутня традиційна комунікаційна інфраструктура

Компанія Krucial, яка минулого року отримала початкове фінансування у розмірі 4,3 млн доларів і майже подвоїла штат співробітників за останні 12 місяців, зазнала повного ребрендингу порівняно з R3-IoT, включаючи назву, логотип та веб-сайт.

Ця зміна є більш тісним зв’язком з основною пропозицією компанії, щоб забезпечити критичний доступ до інтелектуальних даних у будь-якому місці або ситуації і оцифровувати там і тоді, коли інші не можуть.

Очікується, що оголошення про новий бренд та Krucial CONNECT буде засноване на успішних випробуваннях та партнерських відносинах, що були здійснені на сьогоднішній день, а також на запуску в травні цього року продукту Krucial Linked Seafarm, орієнтованого на аквакультуру.

Новий пробний пакет Linked Seafarm спеціально для аквакультури також надійшов у продаж.

Аллан Кеннон, співзасновник і генеральний директор Krucial, сказав: «Хоча бізнес може бути глобальним, інфраструктура, як і раніше, така. Цифрова трансформація може забезпечити значну економію та підвищити стійкість, але це повністю залежить від стійкості до відмов і надійного зв’язку. Наша робота матиме вирішальне значення для забезпечення того, щоб особи, які приймають рішення, мали доступ до своїх даних у будь-який час та в будь-якому місці, і запуск нашого нового бренду показує, наскільки це важливо для підприємств та організацій.

«Здійснюючи наші наступні кроки як Krucial, ми впевнені у значному зростанні на міжнародних ринках у найближчі місяці, що послужить основою для подальшого розширення, інновацій та розвитку».

Компанія Krucial, заснована як R3-IoT в 2018 році Алланом Кенноном і співзасновником і генеральним директором Кевіном Квілієном, в липні 2021 року завершила раунд початкових інвестицій у розмірі 3,1 мільйона фунтів стерлінгів (4,3 мільйона доларів США) Area Capital, до якої приєдналися шотландський національний інвестиційний банк.

Серед інших інвесторів – Університет Стратклайда, а також Райан Джонсон, що проживає в Північній Америці, колишній генеральний директор BlackBridge, Натан Кундц, генеральний директор Rendered.ai, і Лорен Паделфорд, колишній генеральний менеджер з доходів у Shopify.

Scottish Enterprise також стали акціонерами та продовжують підтримувати компанію.

Krucial CONNECT є основною пропозицією Krucial і може використовуватися в таких галузях, як енергетика, комунальні послуги, транспорт, телекомунікації та супутниковий зв’язок.

Пробний пакет Krucial Linked Seafarm – це версія продукту Linked Seafarm, який пропонує готове рішення оцифровки спеціально для сектору аквакультури.

Він поставляється не тільки з рішенням Krucial для підключення, але також із датчиками, метеостанцією та спеціальною платформою Insights Platform, яка дозволяє переглядати зібрані дані на мобільних пристроях та комп’ютерах, щоб віддалено виявляти тенденції, виявляти проблеми та розуміти умови на місці. Його можна розгорнути лише за шість годин без будь-яких технічних знань користувача.