Небо — межа для амбітного 21-річного хлопця, який прийшов у фірму 15 років.

У віці всього 21 року успішного Семюела Мілна було призначено керівником однієї з найбільших кур’єрських фірм країни.

Самуель зайняв посаду операційного менеджера в Eagle Couriers, пройшовши шлях у бізнесі, до якого він приєднався, коли був 15-річним школярем.

Фірма з Батгейта пишається тим, що є інклюзивним роботодавцем, який допомагає молодим людям рости кар’єрними сходами незалежно від їх віку та походження.

Керуючий директор Eagle Courier, Фіона Деас, побачила потенціал Семюеля та взяла його під своє крило на стажування. Згодом він приєднався до фірми та пройшов через кілька посад.

Семюел із Глазго сказав: «Моєю улюбленою частиною навчання був домашній час, і я пішов, як тільки зміг, але мені дуже пощастило, що мені запропонували роль у Eagle після семитижневого стажування, коли мені було 14 років.

«Eagle завжди вважався сімейним бізнесом. Я провів тут третину свого життя і виріс разом із багатьма своїми колегами».

Семюел входить до складу управлінської команди, що складається з 120 співробітників, які працюють в основному підрозділі кур’єрської служби, а нещодавно в філії Eagle Aviation, що швидко росте, перетворилася на одну з найбільших у Великобританії компаній з обробки втраченого багажу авіакомпаній.

Обслуговуючи 33 аеропорти та 120 груп авіакомпаній, Eagle Aviation обробляє та повертає понад 350 000 сумок на рік своїм власникам-мандрівникам, а серед її клієнтів – Emirates, Jet2, Virgin Atlantic, Loganair, Etihad та Ryanair.

Типовий робочий день Семюеля обертається навколо вирішення проблем та роботи з персоналом, що працює у розгалуженій мережі складів Eagle Courier та у головному офісі, щоб гарантувати, що клієнти отримують найкраще обслуговування.

Він сказав: «Я звертаюся до вас, коли виникає складне або делікатне питання, яке необхідно вирішити, і я також маю роль у розвитку бізнесу, я дуже тісно співпрацюю з Фіоною, щоб просувати бізнес.

«Компанія сильно змінилася за той час, що я тут, і, працюючи з Фіоною, я зміг допомогти у побудові інфраструктури в міру нашого зростання. Мені подобається працювати тут, і я сповнений рішучості використовувати всі можливі шляхи та можливості, щоб допомогти Eagle досягти успіху і рости.

«Eagle Aviation була запущена під час пандемії Covid-19 після ліквідації THS Couriers, компанії, придбаної Eagle Group у 2018 році. Це дозволило нам відновити з нуля, що було фантастичним досвідом роботи над запуском нового бізнесу та використати досвід, який я придбав за роки роботи в Eagle, щоб спроектувати операцію саме так, як ми цього хотіли.

“Це може бути складно, але я отримую величезне задоволення від роботи, і я хочу рости і продовжувати дізнаватися про бізнес у міру розвитку бренду”.

Eagle Couriers, заснована у 1985 році, продовжує набирати обертів, надаючи життєво важливі послуги уряду Шотландії, Національній службі охорони здоров’я Шотландії та поліції Шотландії, а також клієнтській базі, що налічує понад 3000 приватних організацій.

Фіона Деас сказала: «Семюел виріс як особистий та професійний у бізнесі і перетворився з молодого недосвідченого випускника школи на високо цінованого члена команди Eagle Couriers.

«Залучення, виховання та утримання наступного покоління молодих талантів – це те, чим ми дійсно захоплені, і Семюел – чудовий приклад того, як це може працювати ефективно».

Eagle Couriers — найбільша в Шотландії незалежна кур’єрська компанія, яка щодня безпечно збирає та доставляє тисячі товарів, які потребують термінового обігу по всій Великій Британії. Підтримуючи місцеві органи влади, урядові відомства та приватний бізнес, Eagle також відіграла ключову роль під час пандемії Covid-19, доставляючи життєво важливі ліки пацієнтам та тестові набори до будинків для людей похилого віку від імені NHS.