Новий посібник з навчання співробітників кіберзлочинності тепер доступний на веб-сайті CyberScotland, який може безкоштовно завантажити будь-яка шотландська організація та її співробітники.

Інтернет-ресурс є вичерпним поясненням найбільш поширених кібератак і способів не стати їх жертвою. Він також містить інструкції з розробки безпечних паролів та захисту облікових записів.

Джуд МакКоррі (зображення надана Clark Communications)

Етичні хакери з Шотландського центру стійкості бізнесу розробили керівництво для партнерства CyberScotland після оголошення раніше цього року Управління уповноважених за інформацією (ICO) — незалежного органу Великобританії, створеного для захисту окремих осіб та компаній від атак, — що будь-хто має доступ до даних повинні пройти навчання кібербезпеки протягом 30 днів після початку нової роботи і до того, як їм буде надано доступ до будь-яких баз даних. ICO також заявило, що навчання має бути постійним для всіх працівників.

Джуд МакКоррі, голова CyberScotland Partnership, сказав: «Наше нове керівництво є обов’язковим для будь-якої організації, яка серйозно ставиться до своєї кібербезпеки. Це ідеальне доповнення до вступних пакетів для персоналу, яке не тільки допомагає компаніям дотримуватись вимог ICO, але й допомагає людям краще дізнатися, які існують кіберзагрози та як їх виявити».

Останні дані поліції Шотландії показують, що кількість жертв кіберзлочинів у Шотландії досягла рекордно високого рівня, збільшившись майже вдвічі у 2021-2022 роках порівняно з 2019-20 роками.

Джуд додав: Кіберзлочинність, можливо, є однією з найнагальніших проблем для бізнесу сьогодні, і останні дані показують, що випадки в Шотландії досягають рекордного рівня. Проте всієї безпеки у світі недостатньо, якщо ваші співробітники не впевнені, як забезпечити безпеку інформації. Це керівництво було створено для аматорів кіберспорту; він легко засвоюється і використовує лише нетехнічну мову».

Посібник вже доступний на веб-сайті CyberScotland Partnership тут: https://www.cyberscotland.com/free-guide-an-introduction-to-cyber-security-for-staff/

Партнерство CyberScotland було створено у лютому 2021 року у відповідь на потребу в ясності щодо кібербезпеки для приватних осіб та підприємств. Ця програма, яку фінансує уряд Шотландії, є результатом співпраці 16 організацій, включаючи уряд Шотландії, поліцію Шотландії та Шотландський центр стійкості бізнесу, а технічним консультантом виступає Національний центр кібербезпеки Великобританії.