Incentive Video games, одна з найбільш швидкозростаючих технологічних компаній у Великій Британії, знову звернулася до фахівців з підбору персоналу 9 Twenty, щоб прискорити своє зростання.

Спеціалізована ігрова компанія з Единбурга починає масштабний набір персоналу в рамках свого плану потроїти оборот протягом наступних 18 місяців.

Для цього Incentive Video games планує додати до 30 інженерів-математиків та розробників до своєї існуючої чисельності до 40 осіб.

Джон Гордон (зображення надана Blueprint Media)

Компанія шукатиме кандидатів у відомих міжнародних технологічних компаніях, пропонуючи не лише щедру заробітну плату, а й справжній баланс між роботою та особистим життям.

Джон Гордон, генеральний директор Incentive Video games, сказав: «Ми завжди були швидше виробниками, ніж душами, — і це ніколи не було так правильно, як зараз.

«9 Twenty роками допомагала нам рости, знаходячи виняткових людей — жоден інший консультант не наблизився до нас.

«Можливо, ми не найбільша компанія, але потрібні нам таланти важко знайти, і це вимагає визначних зарплат та умов.

Тому кожен прийом на роботу — це велика перемога, і 9 Twenty економить нам феноменальну кількість часу, знаходячи і перевіряючи кандидатів у міру того, як ми продовжуємо розширюватися.

Кріс Лоуден (зображення надана Blueprint Media)

Кріс Лоуден, директор 9 Twenty, сказав: «Інноваційні та перспективні компанії, такі як Incentive Video games, вимагають індивідуального обслуговування та переходять від універсальних фірм до бутикових фірм, таких як наша.

«Для мене було задоволенням та привілеєм працювати з такими чудовими людьми протягом багатьох років, і ми дуже раді, що можемо продовжувати підтримувати їх, коли вони вступають у наступний етап свого зростання.

«І в якості додаткового засобу, щоб допомогти їм у цьому, наша колега з технічної команди Найомі О’Дауд працюватиме з Incentive Video games виключно як менеджер із залучення талантів, щоб допомогти компанії виконати всі її вимоги до персоналу».

Кріс, який приєднався до 9 Twenty Recruitment у 2014 році, допомагає керувати комерційними елементами підрозділу Expertise & Digital бізнесу.

Його основна спеціалізація в галузі технологій, цифрових технологій, виробництва та проектування призвела до сильного зростання завдяки найму заповзятливих людей для управління складовими частинами групи на основі роботи з будь-якого місця як власний бізнес.

Incentive Video games, яка прогнозує зростання обороту з 6 мільйонів доларів до кінця цього року до 18 мільйонів доларів до грудня 2023 року, пропонує розробникам, які відповідають корпоративній культурі повну автономію, включаючи роботу з дому.

Кріс додав: “Ми розуміємо, що співробітники – це не просто число, вони, зрештою, є причиною успіху всіх компаній”.