Експерти з хмарного бізнесу досягають найкращих результатів після сміливої ​​реструктуризації

РОЗВИТОК Компанія-розробник програмного забезпечення Eureka Options збільшила оборот на 15% після реструктуризації свого бізнесу з розробки хмарного програмного забезпечення.

Оборот компанії, що займається програмним забезпеченням для бізнесу, розташованої в Іст-Кілбрайді, досяг 5,25 млн. фунтів стерлінгів в останньому фінансовому році, що є значним стрибком у порівнянні з 4,8 млн. фунтів стерлінгів у попередньому році, які були попереднім піком компанії.

Це зростання також призвело до того, що фірма розширила штат співробітників, а також виграла значний новий бізнес у секторах спорту, ігор, одягу та онлайн-торгівлі.

Девід Ліндорес, генеральний директор Eureka Options, сказав: «Це чудові цифри, які відображають справжній ажіотаж навколо нашої компанії. Інвестиції у наших людей справді окупаються.

«Ми розпочали фінансовий рік із реструктуризації компанії на окремі підрозділи. Ясність і зосередженість, які надали нашим командам, були блискучими.

«Немає жодних сумнівів у тому, що наш бізнес також виграв від змін у методах роботи, які сталися внаслідок пандемії. Ті продовжують давати нам сприятливий попутний вітер.

«Однак основна причина, через яку ми спостерігаємо це зростання, пов’язана з нашими співробітниками. Вони забезпечують перевагу у продажах, відносинах з клієнтами та технічних рішеннях. Це те, що приносить більше бізнесу.

Чисельність персоналу в Eureka Options збільшилася з 62 до 72 осіб протягом фінансового року до 31 травня. Очікується подальше зростання, і фірма активізуватиме свою програму набору випускників. У ньому йдеться, що нова структура підрозділів також дає співробітникам чіткіші шляхи розвитку.

Відповідно до нової структури підрозділу, пан Ліндорес займається підрозділом, який постачає всесвітньо відомий пакет програмного забезпечення для бізнесу Oracle NetSuite. В Eureka Options працює одна з найбільших та найбільш технічно підготовлених команд NetSuite у Великій Британії.

Експерти фірми дійсно впізнають своїх клієнтів, оцінюючи вузькі місця та чорні діри в даних управління бізнесом та програмних інструментах, а потім налаштовують та впроваджують рішення Oracle NetSuite, яке змінить долю бізнесу, надавши менеджерам миттєвий доступ до інформації в режимі реального часу. звідки завгодно. Розмір клієнтів варіюється від підприємств із оборотом від 5 до 250 мільйонів фунтів стерлінгів, але гнучкий підхід означає, що Eureka Options також підтримує стартапи та малі підприємства.

Серед багатьох відомих клієнтів, які нещодавно використовували Eureka Options для розгортання NetSuite, — розробник ігор віртуальної реальності, nDreams, St Andrews Hyperlinks Belief, який щойно поставив 150 ігор для гольфу.й Open Match та швидкозростаючий бренд спортивного одягу The Gymnasium King.

У той же час Джилліан Лівінгстон, головний операційний директор компанії, курирує область діяльності, що давно зарекомендувала себе, надаючи рішення, пов’язані з лідируючим у світі бухгалтерським програмним забезпеченням Sage. Eureka Options п’ять разів була названа “Sage Developer of the Yr”.

Як і Sage, ця область бізнесу включає розробку і поставку фірмового інструменту інтеграції програмного забезпечення Cloud Knowledge Trade. Це розглядається як область величезного потенціалу зростання для Eureka Options, особливо у сфері електронної комерції, що швидко зростає.

Геніальний інструмент забезпечує величезну економію часу та ефективності, дозволяючи безлічі відомих програмних пакетів та платформ «спілкуватися» один з одним, особливо при обміні життєво важливими даними з платформ електронної комерції, таких як Shopify, WooCommerce та Magento, з бухгалтерськими пакетами, такими як Sage. Xero та QuickBooks.

Пані Лівінгстон додала: «Незважаючи на те, що ми були неймовірно зайняті, провівши наш найуспішніший рік за всю історію, ми також заклали основу для багатьох захоплюючих розробок, які втіляться в життя протягом кількох місяців.

«У нас є добре розроблені плани, які передбачають ребрендинг однієї з наших пропозицій, ми значно покращимо нашу програму для випускників та значно оновимо наші і без того дуже надійні засоби захисту даних. Ми, звісно, ​​не зупиняємось на досягнутому».

У цьому потоці діяльності також є прогноз фірми, що оборот збільшиться в поточному фінансовому році з метою в 5,8 млн фунтів стерлінгів.

Eureka Options допомогла більш ніж 3000 компаніям краще управляти клієнтами, фінансами, внутрішніми командами, ланцюжками постачання та процесами.