Компанія Perceptive Communicators поповнила свій портфель інноваційних клієнтів у галузі біотехнологій після того, як MiAlgae призначила її для забезпечення стратегічних зв’язків із громадськістю та підтримки у соціальних мережах.

Удостоєна нагород консультаційна компанія з комунікацій з Глазго, що спеціалізується на науці, технологіях та штучному середовищі, працюватиме з командою вищого керівництва MiAlgae, продовжуючи свій захоплюючий шлях зростання.

Компанія MiAlgae, заснована у 2016 році, розробила рішення для виробництва сталого джерела омега-3 для тварин та людини.

Відстоюючи економіку замкнутого циклу, компанія розробила біотехнологічну платформу, яка використовує побічні продукти виробництва продуктів харчування та напоїв як сировину для вирощування мікроводоростей, багатих на масла омега-3.

Джулі Моулсдейл (зображення надане компанією Perceptive Communicators)

Вітаючи призначення Джулі Моулсдейл, керуючий директор Perceptive Communicators, сказала: «MiAlgae змінює правила гри в біотехнології та економіці замкнутого циклу. Дуглас та команда MiAlgae усвідомили глобальну проблему та, найголовніше, створили інноваційне рішення. Ми раді допомогти MiAlgae підняти свій авторитет на міжнародній арені та використати наш досвід, щоб позиціонувати компанію як ключового гравця на світовій біотехнологічній арені.

«Наша увага зосереджена на клієнтах, які змінюють майбутнє, та MiAlgae робить саме це. Ми раді, що нас призначили в MiAlgae, оскільки раніше ми працювали з одним із їхніх старших співробітників».

Дуглас Мартін, керуючий директор MiAlgae, сказав: «У нас амбітні плани зростання, і ми раді, що Perceptive виступає як наші консультанти з комунікацій. Ми багато чули про те, що Perceptive має спеціальні знання і дуже хороші зв’язки, оскільки один з наших директорів працював з ними раніше. Команда справді знає свою справу і має чудову мережу. Важливо відзначити, що Perceptive також поділяє наші цінності, і ми вибрали їх спеціально за їх досвід та знання в галузі біотехнологій.

Це захоплюючий час для MiAlgae, оскільки ми працюємо над досягненням деяких ключових віх цього року. Ми з нетерпінням чекаємо на початок тісної співпраці з командою Perceptive та досягнення відмінних результатів».

У рамках своєї роботи з підвищення обізнаності та підтримки біоекономіки Шотландії Perceptive Communicators також працює з Центром інновацій у галузі промислових біотехнологій (IBioIC) над проведенням першого у Шотландії Тижня біоекономіки у жовтні 2022 року.

Біоекономіка – це економіка, в якій основні будівельні блоки для матеріалів, хімікатів та енергії одержують із відновлюваних біологічних ресурсів. П’ятиденний захід стане першим у своєму роді у Великій Британії та продемонструє Шотландію як місце, де підприємці можуть реалізувати біотехнологічні ідеї від концепції до запуску, освітній напрям для тих, хто хоче навчатися та знайти роботу в цьому секторі, а також дослідницька база хімічних наук, яка незмінна входить до трійки найкращих у світі.