Міністр уряду Шотландії Ангус Робертсон відвідав Центр підприємництва та інновацій HALO у Східному Ейрширі, щоб дізнатися, як цей центр допомагає підприємствам та місцевим спільнотам.

Цього тижня секретар уряду Шотландії з питань конституції, зовнішніх зносин та культури здійснив поїздку по відзначеній нагородами будівлі в Кілмарноку.

Робертсону показали низьковуглецеву технологію HALO, у тому числі 107 сонячних панелей на даху та сховище акумуляторів, які є частиною низьковуглецевих характеристик HALO.

Робертсон та Маклін. (Зображення надані разом із релізом Spreng Thomson)

Він також побачив торговий майданчик HALO #RockMe, де розташовані деякі з найцікавіших підприємств Ейршира, і кілька спільних робочих просторів, де орендарі можуть зустрічатися, працювати і спілкуватися, перебуваючи на території.

Секретар кабінету також відвідав PRA Group, зареєстровану на Nasdaq, яка є якірним орендарем HALO та одним із найбільших роботодавців у Кілмарноку.

Тепер, коли розробка HALO йде повним ходом, глобальні устремління та плани щодо бренду HALO тепер можуть розвиватися.

Вони включають розвиток деяких цінних відносин, які HALO встановила в останні роки, у тому числі Космічного інституту Райсу НАСА в Х’юстоні, штат Техас.

Інші проекти включають Нью-Йоркський коледж Університету Глазго Каледоніан, три ступені магістра наук якого вивчають бізнес, моду та управління ризиками через призму сталого розвитку та соціального впливу.

Марі Маклін CBE, засновник та виконавчий голова HALO City Regeneration Firm, сказала: «Всі в HALO надзвичайно вдячні за підтримку та інвестиції урядів Шотландії та Великобританії.

«Під час сьогоднішнього візиту ми змогли не лише продемонструвати свої досягнення в галузі чистого нуля і те, як ми підтримуємо бізнес в Ейрширі та Шотландії, а й викласти секретареві кабінету міністрів глобальні устремління HALO, оскільки ми прагнемо допомогти створити новий світ завтрашнього дня. ”

Робертсон сказав: «HALO уособлює трансформацію, перетворюючи покинутий майданчик на сучасний простір для процвітання бізнесу та залучення внутрішніх інвестицій.

«Доктор Маклін встановлює золотий стандарт того, як ми можемо працювати разом, щоб досягти воістину світового успіху».

HALO Kilmarnock розроблявся 13 років. Це проект реконструкції міської забудови вартістю 63 млн. фунтів стерлінгів на ділянці площею 23 акра, де раніше вироблявся віскі Johnnie Walker, призначений для максимізації співпраці між підприємцями та британськими PLC.

Центр підприємництва та інновацій HALO відчинив свої двері на початку цього року.