Кріс О’Брайєн, керуючий директор Nevis Vary Mountain Expertise, Lochaber, увійшов до шорт-листа премії Highland Enterprise Awards 2022 у номінації «Бізнес-лідер року».

У своїй ролі керуючого директора Nevis Vary Кріс займається всіма бізнес-операціями, починаючи з великих партнерських відносин зі світовими брендами і закінчуючи повсякденними питаннями, орієнтованими на клієнтів.

Раніше він був менеджером за напрямом The Outside Capital of UK.

Кріс О’Брайєн (Зображення надано Nevis Vary та випущено Littlehouse Media)

На цій посаді Кріс спирався на і так міцну репутацію Форт-Уільяма і Лочабера як центру високогірного туризму.

За даними фірми, він розвинув індустрію, яка залежить від туризму, таким чином, щоб це приносило користь як відвідувачам, так і місцевим зацікавленим сторонам.

Це було зроблено шляхом розробки високоефективних маркетингових кампаній та стратегій у партнерстві з VisitScotland, Highlands and Islands Enterprise та місцевими підприємствами.

Кріс О’Брайєн налагодив відносини з впливовими людьми, включаючи місцевих бізнесменів та впливових осіб у шотландському уряді та управлінні туризмом.

Ці відносини, кажуть у фірмі, дозволяють Крісу відстоювати Хайлендс як перлину туризму та гарантувати, що голоси мешканців Лочабера та ширшого Хайлендсу будуть почуті тими, хто може внести зміни.

Кріс також твердо вірить у справедливість управління бізнесом у всіх його аспектах, тому Nevis Vary є роботодавцем із прожитковим мінімумом незалежно від віку.

Nevis Vary також пишається тим, що справедливий роботодавець. Справедлива робота – це робота, яка пропонує всім співробітникам організації ефективний голос, можливості, безпеку, задоволення та повагу.

Він урівноважує права та обов’язки роботодавців та працівників. Дотримання принципів справедливої ​​роботи приносить користь окремим особам, організаціям та суспільству загалом.

Кріс сказав: Це справжня честь бути номінованим на цю нагороду.

«Я не можу віддячити своїй команді за величезні зусилля, які вони доклали в ці неймовірно складні часи.

«Пандемія надала нам можливість змінитись, і моя команда вхопилася за цей шанс обома руками».