Сер Том Хантер очолює кампанію зі збільшення кількості шотландських підприємств із оборотом понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

ScaleupScotland2.0, також підтримуваний підприємцями і Шотландським національним інвестиційним банком, надасть стратегічну підтримку швидкозростаючим компаніям Шотландії, що масштабуються.

Програма спрямована на підвищення амбіцій та підтримку розвитку швидкозростаючих підприємств у міру їх масштабування.

Збільшення числа успішних масштабних підприємств у Шотландії, збільшення розміру та продуктивності їх ділових операцій, а також підвищення їх амбіцій можуть перетворити шотландську економіку.

Сер Том Хантер (зображення надана Muckle Media)

Програма заснована на успіху сайту scaleupscotland.co.uk та надаватиме інтенсивну стратегічну підтримку початковій групі з 12 шотландських підприємств.

Програма, розроблена після ретельного аналізу проблем, з якими стикаються підприємства в міру їх розширення, спрямована на усунення нестачі стратегічної підтримки, доступної підприємствам, що швидко ростуть, і спрямована на збільшення обороту кожного підприємства до більш ніж 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

Вартість пакету підтримки оцінюється у понад 50 тисяч фунтів стерлінгів. Поряд із порадами та наставництвом з боку деяких із найуспішніших підприємців та бізнес-лідерів Великобританії, включаючи сера Тома Хантера, лорда Хогі та Тео Пафітіса, учасники також отримають стратегічну консультаційну підтримку. Спочатку це забезпечить глибоке занурення у кожен бізнес, щоб визначити та узгодити команду з конкретними проблемами та можливостями, з якими стикається підприємницький лідер, колективна виконавча команда та окремі функціональні лідери.

На додаток до індивідуально підібраних консультацій та галузевої підтримки, керівники компаній братимуть участь у щоквартальних ретритах, щоб зосередитись на загальних проблемах, поєднуючи досвід фахівців та взаємного навчання, а також доступ до провідних підприємців.

Більш широкі керівні групи отримають вигоду від ретритів, призначених для функціональних керівників, де можуть отримати доступ до фахівців та інтерактивного навчання «рівний-рівному».

Коментуючи запуск, сказав Віллі Вотт, голова Шотландського національного інвестиційного банку;

«Я радий, що Банк співпрацює з The Hunter Basis, щоб запустити цю захоплюючу програму для шотландських компаній, що ростуть. Програма ScaleUp2.0 узгоджується із завданнями Банку, і ключовим стратегічним пріоритетом для Банку є підтримка компаній, які прагнуть масштабування.

«Банк прагне інвестувати в інновації та галузі майбутнього з метою підтримки більш стійкої та продуктивної економіки.

«Ми знаємо, що успіх швидкозростаючого бізнесу має вирішальне значення для підвищення продуктивності праці в Шотландії, і ця програма не тільки спрямована на вирішення проблеми нестачі фінансування для підприємств, що розширюються, а й надасть майбутнім бізнес-лідерам наставництво та поради експертів для підтримки їх амбіцій. зростання. Це дозволить генеральним директорам застосовувати більш довгостроковий підхід до створення вартості та допоможе Шотландії створювати більше власного бізнесу».

Сер Том Хантер додав:

«Завдяки нашій існуючій програмі ScaleUpScotland ми усвідомили, що нам необхідно розробити програму для наступного рівня, і саме це ми і робимо з версією 2.0, що пропонує набагато більш індивідуалізовану індивідуальну підтримку зростання секторів.

«Численні дослідження, у тому числі наше власне, проведене на замовлення Oxford Economics, докладно пояснюють, чому Шотландії необхідно більше масштабів — ця програма забезпечить точну, цілеспрямовану підтримку підприємствам, що швидко ростуть, з величезними амбіціями.

«Шотландія принципово потребує набагато більш амбітних масштабів, і щоб забезпечити їх, ми маємо запропонувати правильну підтримку — наша економіка залежить від масштабів, вони є двигуном зростання та процвітання, тому, якщо ми хочемо реалізувати десятирічну стратегію зростання, це одна з відправних точок».

Як застосувати

Компанії повинні надсилати електронною поштою [email protected] прийом заявок закривається опівночі у понеділок 19 вересня. Всім кандидатам, успішним чи ні, будуть запропоновані як поради щодо їх пропозицій, так і вказівка ​​на постійну підтримку.

Якщо компанії не досягнуть успіху у ScaleUpScotland2.0, вони будуть розглянуті для Scaleupscotland.co.uk