Компанія Macfarlane Group Plc зі штаб-квартирою в Глазго оголосила про збільшення виручки на 14% та збільшення прибутку до оподаткування на 3%.

У проміжному звіті йдеться про те, що його очікування на весь 2022 рік не змінилися.

Компанія також оголосила про призначення Алін Гулванесян головою.

Вона змінила Стюарта Патерсона, який пішов у відставку після більш ніж дев’яти років роботи у раді директорів.

Aleen Gulvanessia (зображення надано Spreng Thomson)

У звіті також показано, що продажі від операцій, що продовжуються, зросли на 14% порівняно з першим півріччям 2021 року до 139,2 млн фунтів стерлінгів.

Операційний прибуток склав 9,6 млн фунтів стерлінгів, а прибуток до оподаткування — 8,9 млн фунтів стерлінгів, обидві операції збільшилися на 4% і 3% відповідно, при цьому зростання виручки частково компенсувалося збільшенням витрат.

Базовий та розбавлений прибуток на акцію склав 4,36 пенса на акцію (перше півріччя 2021 року: 3,83 пенса на акцію) та 4,31 пенса на акцію (перше півріччя 2021 року: 3,79 пенса на акцію) відповідно.

Патерсон сказав: «Група досягла хороших результатів у першій половині 2022 року, особливо в порівнянні з сильним торговим періодом у першому півріччі 2021 року.

«Це було досягнуто на тлі уповільнення витрат у секторі електронної комерції та значного інфляційного тиску на операційні витрати.

«Ми також зробили стратегічні інвестиції в ІТ та понесли початкові витрати на наш новий розподільчий центр на північному заході Англії.

«Наші співробітники постійно демонструють відданість справі та перевагу в роботі, оскільки бізнес продовжує зростати та розвиватися».

Патерсон попередив, що фірма очікує на збереження складних умов з інфляційним тиском на свої операційні витрати та зниженням попиту з боку клієнтів електронної комерції.

«Загалом Група впевнена, що ефективність нашої стратегії, різноманітність клієнтів та секторів, які ми обслуговуємо, якість наших співробітників та стійкість нашої бізнес-моделі гарантують, що 2022 рік стане ще одним роком зростання для Macfarlane». він сказав.

“Наші очікування на весь 2022 рік не змінилися”.

Підтверджуючи Гульванессію своїм наступником, Патерсон сказав: «Я бажаю Алін, Раді директорів і всім співробітникам Macfarlane подальших успіхів у майбутньому і дякую їм за відмінну підтримку під час мого перебування на посаді голови та невиконавчого директора Macfarlane Group».