Роббі Нейлсон присягнув, що «Хартс» побореться з «Цюріхом», оскільки вони сподіваються отримати місце у груповому етапі Ліги Європи за 3 мільйони фунтів стерлінгів.

Клуб Горги поступається з рахунком 2:1 у першому матчі минулого тижня в Швейцарії перед матчем-відповіді в четвер увечері в Тайнкаслі.

Хартс має втіху, що вони потраплять до групової секції Ліги конференцій Європи, якщо вони програють.

Нейлсон «іде у яремну вену» (Фото: Hearts TV)

Але начальник Джамбо наполягає, що вони мають намір пресингувати з першої хвилини проти швейцарських чемпіонів.

Він сказав: «Ми маємо використовувати атмосферу в наших інтересах. Голи на виїзді не зараховуються, тож це серія булітів.

«Ми відстаємо на гол, тому ми маємо показати їм гру.

«Я очікую, що вони спробують керувати грою і бити нас у контратаках, тому що вони дуже гарні у контратаках. Ми маємо переконатися, що висвітлюємо це, але у нас тут буде 20 000 фанатів, і вони захочуть побачити наш виступ.

«Ми хочемо переконатися, що починаємо гру добре

«Ми пропустили кілька моментів там, але ми також створили кілька моментів, тож це буде важка гра.

«Ми маємо бути впевнені, що налаштовані не лише для захисту, але й для загрози, і ми задіємо чимало атакуючих гравців, щоб спробувати виграти гру».

Нілсон наполягає на тому, що такі ігри як четвер, і гарантовані три наступні матчі групового етапу є нагородою для вболівальників, які залишилися з клубом незважаючи ні на що.

Він додав: «Ймовірно, це найважливіший драйвер для всіх нас у клубі, від ігрового складу, тренерського штабу, з усіх уболівальників у світі, вони, ймовірно, заслуговують на це найбільше, тому що вони засунули руки в кишені і врятували клуб. .

«Минулий тиждень був блискучим, просто щоб побачити фанатів у Швейцарії і, сподіваюся, тих, хто не зміг насолодитися ним.

«У нас попереду ще три виїзди і три домашні матчі, і ми, безумовно, заслужили на це».