Менеджер HIBS Лі Джонсон наполягає на тому, що від Елі Юана ще багато чого належить зробити після того, як форвард блискуче блищав у недільному единбурзькому дербі.

Юан, який знаходиться в оренді у швейцарського клубу «Санкт-Галлен», був названий «Хібс» найкращим гравцем матчу свого спонсора за яскравий виступ, у тому числі за те, що герой Мартін Бойл, який повернувся, зрівняв рахунок на останньому подиху в нічиїй 1: 1 з “Хартс”.

Темп 23-річного гравця становив загрозу протягом усієї гри, і це був лише його другий виступ за команду Лейта.

І хоча француза протягом усієї кар’єри використали на фланзі, Джонсон наполягає на тому, що вважає Юана чудовим нападником.

Джонсон подарував Юану другий матч у сезоні проти “Хартс” у неділю. (Фото Hibs TV)

Джонсон, який не зміг зіграти з Юаном у злощасній груповій кампанії Premier Sports activities Cup через затримку з отриманням дозволу на роботу для гравця, сказав: «Я думаю, що в ньому більше, правда.

«Хлопці мають зрозуміти, наскільки він швидкий.

«У першому таймі була хороша можливість, коли Юен Хендерсон втягнув захисника глибше, щоб ввести його в гру, а Джо Ньюелл мав можливість, коли йому потрібна була найкраща траєкторія, і він був у ній.

«У нього правильний темп, чиста швидкість і спритність, і я думаю, що менеджери завжди рухали його далеко вперед, але я наполягатиму на тому, щоб він грав під номером дев’ять, розвивати його і вчити тому, що йому потрібно.

«У нас у команді бувають моменти спалаху через темп деяких гравців. (Еліас) Мелькерсен швидкий і спритний, Елі Йохан, Бойл, (Хаїр) Таварес — усі вони швидкі та спритні, і це становить загрозу і означає, що футболісти можуть почати домінувати в іграх трохи більше».

Тим часом Джонсон пожартував, що схильність Хібса до пізніх драм у перших двох матчах прем’єр-ліги шкідлива для його здоров’я.

Хібс також забив переможний гол у доданий час проти Сент-Джонстона з десяти осіб у день відкриття сезону в Перті, тоді як Бойл, що зрівняв рахунок, на 95-й хвилині в неділю був фактично останнім ударом у грі.

Джонсон, який цієї суботи поїде до Лівінгстона, додав: «Я знаю, що це не приносить жодної користі моєму серцю.

«Я хотів би бути на один або два попереду або забити трохи раніше в грі.

«Важливим фактором успішної команди є здатність йти до кінця і виявляти волю та характер, коли всі втомилися та перебувають на останньому подиху.

«Отже, це було приємно, і я просто радий, що всі пішли додому з гарним настроєм.

«Ви хочете завоювати довіру, віру та довіру фанатів, і в ці останні 30 секунд ця атмосфера перетворилася з поганої на неймовірну.

«Сподіваюся, ми зможемо розвинути це та надати імпульсу. Фанати були чудові».