Менеджер HIBS Лі Джонсон дав зрозуміти, що не вибачатиметься за святкування, яке відбулося за зрівняли рахунок Мартіна Бойла у компенсований час проти «Хартс».

Тренерський штаб і гравці зі зрозумілих причин прийшли в ейфорію, побачивши, як Бойл відзначив своє повернення в клуб ударом на 95-й хвилині, який збив нанівець перший удар Лоуренса Шенкленда.

На особистому рівні Джонсон вважає, що він та його співробітники не зробили нічого поганого, зазначивши, що він «не робив ковзання коліном» перед своїм колегою по Хартс Роббі Нейлсоном.

Однак у цій справі був неприємний елемент, коли деякі фанати Hibs вирішили вторгнутися на поле одразу після левелера.

Хібс вирушить у Лівінгстон у суботу, щоб здобути другу перемогу в сезоні. (Фото зі Sky Sports activities)

Нілсон стверджував, що ці сцени ілюструють прірву між командами, а захисник Hearts Тобі Сіббік сказав, що Hibs святкували так, ніби вони виграли лігу чи кубок.

У відповідь Джонсон, чия команда завтра вирушить до Лівінгстона, сказав: «Я, звичайно, не вибачатимуся за те, що в мене склалося враження про надмірне святкування, тому що це була велика мета для нас.

«Я не думаю, що хтось має турбуватися за нас і про те, як ми святкуємо, це нікого не ображало.

«Це було схоже на заслужений момент у нашій подорожі. Тому, мабуть, і святкували, але не так уже й погано.

«Не те, щоб я робив ковзання на колінах перед Роббі, розумієте, про що я?

«І, до речі, кожен фанат, якого я зустрічав з того часу, був у захваті, особливо тому, що це був Бойл.

«У цьому голі було так багато міні-історій, які означали, що він був важливим для нас — імпульс, плавність, дух, взаємодія з фанатами. Все це означає, що це був важливий гол.

Коли далі наполягали на коментарях, що походять від Тайнкасла, Джонсон додав: «Чесно кажучи, мене не турбує ця думка. Для мене це просто футбол.

«І я дізнаюся дедалі більше тут, нагорі, з цього погляду.

Ви можете бачити, як між менеджерами накопичуються невеликі претензії, невеликі розчарування.

«Я хочу зосередитися на Hibs, ти робиш, друже, а я зроблю мене».

Джонсон наполягає, що не тільки його майстерність на полі, а й життєрадісна особистість швидконогого вінгера Бойла також впливає на тренувальну базу.

Порівнюючи його з виконавцем на Единбурзькому фестивалі Fringe, Джонсон додав: «Він просто підстрибує. Він просто кумедний, чи не так?

«У нього є ці швидкі дотепи. (Момоду) Боджанг сьогодні сидів за його столом, але потім побачив, що Льюїс Міллер сидить один, тому Боджанг пішов сісти з Льюїсом Міллером, і все, що я міг чути, це крик Бойля: Цього недостатньо, ти не хочеш сидіти з ним ». тоді я?

«Це дуже маленький інцидент, такі речі, а потім раптом це стає частиною розмови — потім він там говорить про хорвата (Маріяна Кабраха), австралійця та гамбійце, які сидять за одним столом, потім він жартує: «Гамбієць, бла-бла», що звучить як англієць, ірландець та шотландець.

«Це як піти у Fringe і побачити, як хтось подібний до нього спілкується з натовпом, комік. Я завжди хитаю головою або сміюся».

Тим часом Джонсон не підтвердив і не спростував, що він зацікавлений у підписанні контракту з нападником ЛАСК Лінц із рейтингом 200 000 фунтів стерлінгів Адамом Грігером, 18 років.

Він сказав: «Ми не збираємося обов’язково додавати на цій позиції, але з погляду глибини та молодості наші очі широко відкриті для додавання людей та якісних гравців.

“Він не наш гравець, і про це важко говорити, але зараз у нас так багато гравців у списку”.