Будинок, що належить сім’ї Беннет у «Гордості та упередженні», виставлений на продаж за круті 6 мільйонів фунтів стерлінгів.

Luckington Courtroom у Чіппенхемі, Вілтшир, був виставлений на продаж вперше за більш ніж 70 років у 2018 році за 9 мільйонів фунтів стерлінгів, тому потенційні покупці тепер, напевно, заощадять.

Готель Grade II відомий тим, що в 1995 на BBC знімалася культова екранізація роману Джейн Остін, в якій Колін Ферт зіграв містера Дарсі, а Дженніфер Ель – Елізабет Беннет.

Цей будинок знявся в адаптації ВВС 1995 року «Гордість і упередження». Кредит: Вуллі та Уолліс

Головна будівля, побудована в 11 столітті, використовувалася як усередині, так і зовні як будинок сім’ї Беннет, Лонгборн.

Відреставрований маєток із сімома спальнями розташований на 156 акрах горбистій місцевості і може похвалитися оригінальними рисами епохи Тюдорів.

У великому залі для прийомів є велика підлога, викладена плиткою з вапняку, та камін у залі, що веде до центральної внутрішньої зали та дверей в основні приймальні.

У їдальні є відкритий камін та вихід до окремого кабінету, а у великій вітальні є декоративні вироби з дерева, кам’яний відкритий камін та двері, що ведуть до музичної кімнати.

У власності є п’ять додаткових житлових приміщень, які ідеально підходять для розміщення відвідувачів під час розваг.

Агентство нерухомості Woolley & Wallis виставило нерухомість на продаж наприкінці травня за пропозиціями, що перевищують 6 мільйонів фунтів стерлінгів.

Вітальня
Вітальня готелю виглядає красномовно. Кредит: Вуллі та Уолліс

Вони сказали: «У 1995 році екстер’єри та інтер’єри Лакінгтон-Корт використовувалися для демонстрації Лонгборна, сімейного будинку Беннетів, у серіалі BBC «Гордість та упередження», в якому знімалися Колін Ферт та Дженніфер Ель.

«Цей зразковий англійський заміський будинок з його елегантними кімнатами правильної форми, високими стелями та високими вікнами зі стулками є не тільки прекрасним будинком і місцем для життя, але й прибутковим маєтком з розширеними сільськогосподарськими, житловими та комерційними доходами. ”

Місцева історія також стверджує, що король Гарольд II мав маєток на тому самому місці до своєї передчасної смерті в битві при Гастінгсі в 1066, що дає королівський зв’язок з цим районом.

Зображення точно показують, що будь-який потенційний покупець володітиме приголомшливими кремовими кам’яними будинками Котсуолда, оточеними акрами зелені.

Серед цієї зелені знаходиться 400-річний ліванський кедр з одним із найбільших обхватів, що коли-небудь зареєстровані у Сполученому Королівстві.

«Гордість і упередження» розповідає історію міс Беннет і містера Дарсі, які долають титульні гріхи «Гордості та упередження», перш ніж закохатися.

Власність використовувалася в кожному епізоді адаптації BBC як Лонгборн, будинок сім’ї Беннет, і саме тут містер Дарсі вперше побачив Елізабет.