Постачальник житла скоротить вуглецевий слід на 90%

Компанія Bield, спеціаліст з житлових питань та догляду, запустила політику управління енергоспоживанням та екологічної стійкості, взявши на себе зобов’язання скоротити свій вуглецевий слід на 90% та досягти нульового рівня викидів до 2045 року.

У політиці викладено дії, які Bield вживе для скорочення викидів CO.2 викиди на більш ніж 5000 об’єктах і як компанія інтегруватиме принципи сталого розвитку у свою повсякденну діяльність.

Bield, зареєстрована як некомерційна благодійна організація, є одним із найбільших постачальників житла та послуг підтримки для літніх людей у ​​Шотландії та налічує близько 750 співробітників.

Політика зобов’язує розробляти, інвестувати та надавати екологічні будинки, які відповідають екологічним стандартам та забезпечують мінімізацію впливу на навколишнє середовище як під час, так і після будівництва.

Прагнення інновацій та впровадження екологічно безпечних конструкцій, відновлюваних джерел енергії та інтелектуальних технологій допоможуть знизити витрати на енергію та будуть включені в практику проектування нових та існуючих об’єктів нерухомості та офісів.

Політика визнає, що багатьом об’єктам нерухомості Білда близько 40 років, і вони не відповідають чинним стандартам за рівнями ізоляції, ефективного опалення та управління опаленням, що робить його модернізацію складною та дорогою.

Проте організація зобов’язується інтегрувати енергоефективні та стійкі заходи на всіх етапах проектів нового будівництва та реконструкції.

Підхід “Спочатку тканина” вже був прийнятий на всіх підприємствах Bield, щоб максимізувати продуктивність компонентів та матеріалів, з яких складається будівельна тканина, перш ніж розглядати використання механічних або електричних систем обслуговування будівлі.

У майбутньому будуть зроблені кроки щодо скорочення кількості вуглецю, що міститься в процесі будівництва, і всі активи враховуватимуть погодні умови, що змінюються (включаючи інтенсивні дощі, вітер, шторми та перегрів) і контролюватимуться для забезпечення їх оптимальної продуктивності.

Типи будинків і садів будуть включати екологічно чисті елементи для збільшення біорізноманіття і створення довкілля, а процеси закупівель будуть поліпшені, щоб максимально використовувати місцеві матеріали і знизити транспортні витрати.

Політика всебічно розглядає, як Білд найкраще використовуватиме енергію і воду, скорочуватиме кількість відходів і заохочуватиме переробку, де це можливо.

Визнаючи, що подорожі та транспорт є одним з найбільших факторів зміни клімату, Білд буде давати клієнтам та колегам поради щодо більш екологічних варіантів подорожей; включаючи заохочення спільного використання автомобілів, їзди на велосипеді, піших прогулянок та використання громадського транспорту.

Ліз Пікок, керівник відділу розвитку та сталого розвитку Bield, сказала: «Зниження попиту на тепло та покращення стану наших активів — це один із перших кроків, які ми зробимо для досягнення нашої мети з нульового споживання енергії.

«Ми визнаємо, що надзвичайна кліматична ситуація є проблемою нашої епохи, і прагнемо зменшити наш вплив на навколишнє середовище та поводитися стійко на благо наших існуючих та майбутніх клієнтів та колег, а також спільнот, в яких ми живемо та працюємо.

«Якщо ми нічого не зробимо, ми ризикуємо отримати штрафи, такі як неможливість здачі в оренду власності, збільшення паливної бідності та, зрештою, негативний вплив на здоров’я людей».

Для досягнення цілей організації з нульового викиду шкідливих речовин на початку 2022 року Білд зробив два ключові призначення. Керуючий Web Carbon Рон Молд та менеджер з енергетики та сталого розвитку Маріанна Кемпбелл мають великий досвід роботи у сфері охорони навколишнього середовища та сталого розвитку.

Ліз додала: «Спільний досвід Рона та Маріанни буде корисним активом, який допоможе нам впоратися з майбутніми завданнями у міру переходу до більш етично відповідальної організації з нульовим рівнем викидів. Для нас відбудуться великі зміни у тому, як ми розробляємо нові сайти, як ми інвестуємо та як ми працюємо загалом як бізнес, але ми насолоджуємось можливістю внести ці зміни.

«Наша політика управління енергоспоживанням та екологічної стійкості забезпечить нашу соціальну відповідальність, надаючи яскраві та надихаючі будинки та офіси, а також позитивно впливаючи на законодавство на місцевому та національному рівнях та дотримуючись його.

«Наші клієнти знаходяться в центрі цієї політики, оскільки надання теплих, енергоефективних будинків, доступних для опалення, не лише скорочує наш вуглецевий слід, але також допомагає скоротити паливну бідність та сприяє доброму здоров’ю та благополуччю.

«Ми активно підвищуватимемо обізнаність співробітників, клієнтів та користувачів послуг з питань енергетики та сталого розвитку і добиватимемося їхнього вкладу в досягнення наших цілей та завдань».

Bield – це зареєстрована благодійна організація, яка займається наданням гнучких та високоякісних житлових рішень та підтримкою людей похилого віку. У Bield Housing and Care налічується близько 180 житлових комплексів по всій Шотландії, які забезпечують незалежне проживання для людей віком понад 50 років.

Щоб дізнатися більше про Білда, відвідайте https://www.bield.co.uk/housing-and-other-services або підпишіться на Fb @bieldhousingandcare та Twitter @BieldScotland.