Працівника з догляду за дітьми SCOTS було звільнено після того, як було засуджено за секс із молодим користувачем послуг, який перебуває під його опікою.

Марку Уокер-Джонсу було пред’явлено звинувачення відповідно до Закону про сексуальні злочини судом шерифа Дамфріса в жовтні минулого року, і тепер він виявив «неконтрольоване сексуальне відхилення».

22-річний чоловік працював вихователем в Олдгірті, Дамфрісі та Галлоуеї, і було виявлено, що він кілька разів спав з вихователем, якому не виповнилося 18 років.

Уокер-Джонс з Іглсфілда, Дамфріса і Галлоуея був засуджений до 200 годин громадських робіт в результаті своїх дій, здійснених у період з березня до квітня минулого року.

Марк Уокер-Джонс. (С) Фейсбук

Попри статтю 42 Закону про злочини на сексуальному ґрунті Уокер-Джонс, який раніше працював у шотландському регбі, був визнаний винним у сексуальному зловживанні довірою.

У 2019 році його було призначено корнетом Локербі разом зі своєю дівчиною та прапороносцем, які очолили кавалькаду навколо меж міста під час гала-концерту.

Наразі він грає у регбі за команду Moffat RFC.

Шотландська рада соціальних служб (SSSC) минулого тижня ухвалила викреслити молодого опікуна зі свого реєстру через його засудження.

Вони зазначили, що він не виявляв каяття чи розуміння своїх дій і що така поведінка, мабуть, повториться.

У звинуваченнях, висунутих Уокер-Джонсу, говорилося: «Ви дійсно брали участь у сексуальних діях із зазначеним Користувачем послуг AA, особою, якій не виповнилося 18 років, або були направлені на нього, оскільки ви неодноразово вступали з ним у статеві зносини, що суперечить Розділу 42 Закону про сексуальні злочини. (Шотландія) Закон 2009 р.».

У SSSC заявили: «Обвинувальний вирок ставить під сумнів вашу придатність до роботи як соціального працівника.

«Вирок має вкрай серйозний характер. Йдеться про злочинну поведінку, що демонструє помітну та навмисну ​​зневагу безпекою та благополуччям уразливого користувача послуг, що знаходиться під вашою опікою.

«Поведінка свідчить про неконтрольоване сексуальне відхилення, яке змушує вас сексуально експлуатувати молодих людей, які перебувають під вашою опікою, і зловживати довірою, наданою вам користувачами послуг і вашим роботодавцем.

«Вирок свідчить про проблеми основних цінностей, які принципово несумісні з реєстрацією як соціальний працівник.

«З огляду на характер засудження ми вважаємо, що існує високий і передбачуваний ризик того, що ви повторите таку поведінку, якщо вам, як і раніше, буде дозволено працювати в соціальних службах.

«Якщо така поведінка повторюватиметься, це неминуче призведе до потенційно серйозної психологічної, емоційної та фізичної шкоди для користувачів послуг, що спричинить серйозні побоювання з приводу громадської безпеки.

«Вирок ставить під сумнів вашу придатність до роботи як соціального працівника. Суспільність втратила б довіру до професії соціального працівника та до SSSC як регулюючого органу щодо працівників соціальних служб, якби не було виявлено порушень і якби не було вжито рішучих заходів.

«SSSC вважає, що наказ про видворення є найбільш підходящою санкцією, оскільки він необхідний та виправданий у суспільних інтересах, а також для підтримки постійної довіри та впевненості у професії соціальних службовців та у SSSC як регуляторі цієї професії».

Уокер-Джонс сьогодні відмовився від коментарів.