Інструктор із укладання плитки SCOTS залишив свою повсякденну роботу, оскільки збирається дебютувати у Співдружності на Іграх цього року.

Боксер найлегшої ваги з Единбурга Метью Макхейл займає своє місце у збірній Шотландії на Іграх Співдружності цього року, які відбуваються у Бірмінгемі.

Основна робота 26-річного хлопця полягає в тому, щоб допомагати людям розпочати нову кар’єру у сфері плиткових робіт в Единбурзькій компанії Trades Coaching Faculty, тоді як більшу частину свого вільного часу він присвячує боксу у залі Lochend Fitness center.

Нещодавно кар’єра Метті пішла нагору під наглядом головного тренера Террі Маккормака.

Метті (L) працює та тренується разом із власником Trades Coaching Faculty Ентоні О’Нілом. (Зображення надане агентством Мітчелла МакГрегора)

Член збірної Шотландії з боксу Метті виступав на чемпіонаті світу у жовтні минулого року та на чемпіонаті Європи у травні.

Як і Метті, власник Trades Coaching Faculty Ентоні О’Ніл також захоплюється боксом, і пара вперше зустрілася у 2016 році у тренажерному залі Lochend.

Ентоні став одним із місцевих бізнес-спонсорів Метті, а в 2018 році Метті приєднався до Школи професійного навчання як асистент з навчання.

З того часу Метті став кваліфікованим інструктором з плитки, продовжуючи займатися боксом за повної підтримки своїх колег по роботі.

Ентоні сказав: «Найняти Метті було одним із найкращих рішень, які я прийняв.

«Метті вдалося поєднати тренування з боксу з викладацькою кар’єрою, і він досяг успіху і в тому, і в іншому.

«Він шановний інструктор у школі, проте ми всі будемо раді побачити, як його боксерська кар’єра візьме гору».

Команда Trades Coaching Faculty каже, що вони вболівали за Метті протягом останнього року, оскільки його боксерська кар’єра пішла вгору.

Персонал та студенти зупиняють усе, щоб подивитися його матчі у прямому ефірі, а чотири співробітники їдуть до Бірмінгему, щоб підтримати його на іграх.

Метті розповів про підтримку, сказавши: «Я хотів би висловити величезну подяку Ентоні за все, що він зробив для мене.

«Я працюю з людьми, які підтримують мене, які хочуть, щоб один одного досягли успіху, і я отримую величезне задоволення, навчаючи і передаючи навички, яким мене навчив Ентоні.

«Мені дуже важко поєднувати бокс із роботою, але це стає в сто разів легшим, коли мене підтримує команда підтримки».

Раніше цього літа Метті відвідував тренувальний табір у Мадриді, а нещодавно був у Шефілді в багатонаціональному таборі, де готувався до Ігор.

Звідти Метті попрямував до спортивного села, де завтра проведе свої перші бої.