Знаменитий готель Loch Leven виставлений на продаж після того, як його власники вирішили зосередитись на іншій галузі.

Фахівцям із готельного бізнесу Drysdale & Firm було доручено виставити на продаж готель Lochside у Баллачуліші.

Нинішні власники, Крейг та Нору Іннес, які керують бізнесом понад вісім років, тепер хочуть продати готель із дванадцятьма спальнями поряд з автомагістраллю A82.

Іннес вирішили продати, щоб сконцентруватися на своєму бренді Pixel Spirits, який спеціалізується на крафтовому джині, горілці та ромі.

Готель Loch Leven розташований на північній пристані між озерами Лох-Левен та Лох-Лінне.

Частина готелю Loch Leven сходить до 17й століття, коли спочатку це був Ferry Inn, розташований на північній точці причалу порома Лох-Левен та Лох-Лінне, який був скасований у 1975 році з будівництвом Баллахулішського мосту.

Околиці надзвичайно популярні серед любителів активного відпочинку цілий рік, оскільки поблизу є численні популярні пішохідні та пішохідні маршрути, у тому числі найвища гора Великобританії Бен-Невіс, розташована недалеко на північ від Форт-Уільяма.

Команда готелю The Loch Leven пишається високим рівнем обслуговування та якістю розміщення. За час свого існування готель отримав низку нагород.

Дванадцять спалень з ванними кімнатами знаходяться в головному будинку готелю, поряд із відзначеним нагородами баром Outdated Ferry, рестораном Loch View, лаунджем Literature та зоною відпочинку на зовнішній терасі.

Було додано чотири садові капсули, кожна з яких включає спальню з односпальним ліжком і душ. Існує також дозвіл на будівництво двох додаткових капсул, якщо покупець збільшить кількість спалень.

Готель Loch Leven, включаючи садові капсули, виставлений на продаж за ціною понад 1,1 млн. фунтів стерлінгів.

Також може бути можливість включити господарські будівлі, які нині використовуються для гуральні, шляхом окремих переговорів.