колишня батарея Міністерства оборони, яка використовувалася для захисту британського узбережжя від вторгнень, виставлена ​​на продаж за 2,6 мільйона фунтів стерлінгів.

Батарея Steyne Wooden у Бембріджі, острів Уайт, була збудована між 1889-1894 роками з метою забезпечення оборонної позиції на східному узбережжі.

Його мета полягала в тому, щоб захистити район, не давши кораблям, що стояли біля Сандауна, і обстріляти флот Королівського флоту у гавані Портсмута.

Акумулятор продається за 2,6 мільйонів фунтів стерлінгів. Кредит: Спенс Віллард

Усі бомбосховища, склади боєприпасів, артилерійські позиції та оборонні споруди залишаються незайманими на території площею 13 724 кв. Фут.

Головний старовинний будинок із шістьма спальнями знаходиться в центрі території поряд з прибудовою з трьома спальнями — всього за кілька метрів від басейну та тенісного корту.

У продаж включені кілька інших будівель, у тому числі оригінальний будинок охорони, кузня та випробувальний центр для човнів.

Окрема будівля з двома спальнями, відома як Shell Cottage, була початковим складом боєприпасів і розташована серед чарівних вогневих точок.

Пташиного польоту показують повний масштаб батареї, оточеної лісом.

Агент з нерухомості Спенс Віллард вчора виставив нерухомість на продаж за орієнтовною ціною 2,6 млн фунтів стерлінгів.

Вони сказали: «Батарея була куплена в міністерства оборони сером Джоном Торнікрофтом в 1909 році і залишалася в тій же родині як приватна резиденція з тих пір, як прекрасний будинок для поколінь, друзів і місце для вечірок і весіль, а також будь-хто, хто виявляє великий інтерес до британської військової чи військової історії.

«Універсальне розташування зосереджено навколо приголомшливого особняка, три оригінальні будівлі на території (Гвардійський дім, Кузня та Котедж Шелл) є автономними котеджами і ідеально підходять для підсобних приміщень або для здачі в оренду.

«Сам будинок має прилеглу прибудову з трьома спальнями, басейн, тенісний корт і кілька приголомшливих лісових доріжок за культовою лінією земляних насипів навколо будинку.

«Ця чарівна та різноманітна нерухомість, розташована на західній околиці популярного прибережного села Бембридж, також знаходиться в безпосередній близькості від Калвер-Даун та району видатної природної краси, на додаток до аеропорту Бембриджа та прекрасного пляжу в затоці Уайткліфф.

Бомбопритулок
Бомбосховище на території батареї. Кредит: Спенс Віллард

“Територія простягається приблизно на 18 акрів, і особливо слід відзначити об’єкт для випробувань човнів, внесений до списку (клас II), який був побудований сером Джоном Торнікрофт, який заснував суднобудівну компанію Thornycroft & Co тут, в Бембріджі”.

Батарея класифікується як пам’ятка архітектури, що ставить об’єкт під охорону.

Це один із багатьох фортів Пальмерстон, побудованих на острові, щоб захистити його від передбачуваної загрози французького вторгнення.

Батарея Стейн Вуд прослужила найкоротшу активну службу серед усіх батарей або укріплень на острові Уайт, була озброєна і перебувала на озброєнні лише два роки в період з 1896 по 1898 рік.

Знаряддя з великим кутом були розташовані всередині суші, щоб вони були приховані від ворожого флоту, який не зміг би їх контратакувати.

Він був побудований з трьома артилерійськими групами, по дві гармати в кожній.

Особливу увагу приділялося оборонним стрілецьким траншеям, де піхота міг би просуватися вперед перед знаряддями захисту від атаки противника.

Захист також сприяв сталевий частокіл спереду, а стрілецькі траншеї захищали тил батареї.

Зброя батареї зберігалася у складних підземних бомбосховищах між гарматами.

Батарея також мала караульне приміщення, камеру та приміщення наглядача, яке можна було використовувати як приміщення для ув’язнених.