Медсестра-ЧОЛОВІК була вражена після того, як сказала жінці, що у неї «прекрасна пара цицьок», коли він потирав руки під час обговорення перевірки раку молочної залози.

Уейн Бронз зробив сексуальні зауваження п’ятьом пацієнтам, коли працював медсестрою в The Island Surgical procedure на Канві-Айленді, Ессекс, у період з 2015 по 2017 рік.

Також було виявлено, що Бронз із Саутенд-он-Сі ковзнув рукою по джинсах однієї пацієнтки у її спідню білизну.

Wayne Bronze тепер виключено з реєстру NMC.

Та сама жінка сказала, що колишня медсестра підійшла до неї, подивилася на її груди і сказала: «Думаю, ви знаєте, чому я прийшла сюди».

Вона продовжила протистояти Бронзу, сказавши: «Так, бо ти брудний ублюдок».г дивлячись на мою тts», потім він відповів: «Це плюси роботи».

Говорячи про тести на мазок, він потім сказав жінці: Це схоже на М Макдональдса, їхні ноги представляють М, коли вони лежать на столі. Потім ви входите, отримуєте те, що хочете, і йдіть».

Було виявлено, що під час зустрічі з іншою жінкою Бронз сказав: «Добре виглядає на 50», роблячи різкий жест.

В іншому випадку 14-річна дівчинка помітила, що Бронза дивиться на її груди, що також помітив дорослого, який супроводжував її в кімнаті.

З’ясувалося, що після ін’єкції протизаплідних засобів Бронз ляснув пацієнта по дупі і сказав: «У минулі часи вони плескали твою дупу, щоб вона швидше розповзалася».

Рада із сестринської справи та акушерства (NMC) вчора опублікувала подробиці про те, як вони вирішили видалити Bronze з реєстру після дев’ятиденного розслідування інцидентів.

Вони сказали: «Під час зустрічі з пацієнтом А стверджувалося, що ви зробили недоречний коментар, використовуючи слова типу «досить хвилювання на один день», припускаючи, що ваш кров’яний тиск підвищився, коли пацієнтка А зняла майку і була в ліжку. її ліфчик, і ви приклеювали їй на груди наклейки для ЕКГ.

«Також стверджувалося, що ви одночасно зробили різкий жест і сказали «добре виглядаєте майже на 50» стосовно пацієнта А.

«30 листопада 2016 року під час прийому пацієнтки Б ви нібито прослуховували її спину за допомогою стетоскопа, потім ковзнули рукою вниз по її спині, до джинсів та спідньої білизни.

«Пацієнтка Б описала випадок, коли, як вона стверджувала, ви спеціально підійшли до неї, поки вона знаходилася в приймальні в операційній, подивилися на свої груди і сказали: «Вважаю, ви знаєте, чому я прийшла сюди».

«Пацієнт Б відповів вам, сказавши: «Так, тому що ви брудний виродок, дивлячись на мої сиськи». Ви нібито відповіли: Це плюси роботи.

«Пацієнтка Б стверджувала, що під час прийому, на якому вона була присутня у супроводі пацієнтки С, ви зробили недоречні коментарі щодо мазка.

Коли пацієнтка Б сказала, що їй потрібно здати мазок, ви потерли руки і сказали, що можете це зробити.

«Стверджується, що під час того ж візиту ви описали, як проводять тести на мазок, сказавши: «Це схоже на М Макдональдса, їхні ноги представляють М, коли вони лежать на столі». Потім ви входите, отримуєте те, що хочете, і йдіть».

«Пацієнтка Б стверджувала, що ви робили недоречні коментарі на її адресу та недоречно дивилися на неї під час багатьох її прийомів.

«Пацієнт C супроводжував пацієнта B на прийом: тоді пацієнтові C було б 14 років. Пацієнтка С сказала, що помітила, що ви нібито дивитеся на її груди. Це помітив пацієнт Б».

Вейн Бронз
Колишня медсестра зробила сексуальні зауваження п’ятьом пацієнтам.

Комісія продовжила: «26 січня 2016 року пацієнтка D заявила, що під час прийому для введення протизаплідних ін’єкцій ви шльопнули її по «дупі» і сказали, що «за старих часів вони шльопали вашу попу, щоб вона розповзалася швидше».

«Пацієнтка Е стверджувала, що під час обговорення перевірок раку молочної залози ви потерли руки, кажучи: «Це мій щасливий день», а також зазначили, що вона має «прекрасну пару цицьок».

«15 вересня 2017 року ви, як стверджується, відправляли пацієнтці Е неприйнятні повідомлення у Fb, в яких говорилося «алло, сексуально», і запитували її, чи вона виступатиме як свідок на вашому слуханні в NMC.

— Ви заперечуєте всі звинувачення.

Заслухавши докази, комісія дійшла висновку, що всі виявлені твердження доведені, за винятком того, що він ввів контрацептивну ін’єкцію в зад пацієнтці, коли в цьому не було клінічної необхідності.

Ухвалюючи рішення про виключення Bronze з реєстру медсестер, комісія дійшла висновку: «Ваші дії були значним відхиленням від стандартів, очікуваних від дипломованої медсестри, і принципово несумісні, щоб ви залишалися в реєстрі.

«Комісія визнала, що висновки в цьому конкретному випадку демонструють, що ваші дії були серйозними, і дозвіл вам продовжувати практикувати підірве громадську довіру до професії та до NMC як до регулюючого органу.

«Врівноважуючи всі ці фактори і взявши до уваги всі докази, подані їй у ході цієї справи, комісія визначила, що відповідною та пропорційною санкцією є постанова про виключення.

«Зважаючи на наслідки ваших дій з дискредитації професії шляхом негативного впливу на громадську думку про те, як має поводитися дипломована медсестра, комісія дійшла висновку, що в цьому випадку нічого, крім цього, було б достатньо».