HOME-HUNTERS були спантеличені надзвичайно захаращеною квартирою вартістю 340 фунтів стерлінгів на місяць, де мешканцям довелося б ділити кімнату з сусідом по дому та двома кішками.

Квартира в Дубліні, Ірландія, рекламувалася за 100 євро на тиждень минулого місяця, і в оголошенні зазначалося, що успішним претендентам доведеться наглядати за кішками, поки існуючий сусід по дому відсутній.

У квартирі немає Wi-Fi, але орендар, що діє, запропонував за невелику плату завершити прання успішних заявників, а також хвалиться, що він «дружелюбний до геїв».

Два ліжка у власності знаходяться на відстані дотику один від одного, у той час як принаймні п’ять коробок котячого корму і одна величезна банка протеїну зберігаються на підлозі ванної біля туалету.

Кімната завалена коробками, сумками та книгами, розкиданими навколо двох ліжок.

У мешканця, який є самопроголошеним «колекціонером», також є купи безладу, що покривають усі кухонні прилавки, включаючи стос із семи коробок чаю.

Сусід по кімнаті поділився списком в Інтернеті минулого місяця, написавши: «Я живу в Дубліні вже 15 років, і я дуже чесна людина, яка мешкає у квартирі.

«У мене є додаткове ліжко в спальні, де я живу, але це не окрема кімната, і я шукаю когось, хто міг би розділити її зі мною.

«Тобі доведеться жити зі мною та моїми кішками Моллі та Блек Вельвет.

«Я колекціонер, і мені подобається збирати багато речей, таких як книги, марки та монети.

«Шукаю людину зі схожими інтересами.

«Квартира знаходиться в хорошому місці недалеко від центру, проте будь-хто, хто знімає зі мною, повинен розуміти, що тут живуть два коти.

«Якщо ви не любите кішок, це вам не підходить.

Спальня має два ліжка всього у футі один від одного. Кредит:

«Я гей-френдлі, і я шукаю когось на щотижневій основі за 100 євро на тиждень або 400 євро на місяць.

«Ви можете виїхати в будь-який час, тут немає Wi-Fi, але є пральна машина, і я можу стирати щотижня за невелику плату, якщо хочете.

— Якщо я поїду, ти наглядатимеш за кішками.

«Надсилайте повідомлення або дзвоніть після 18:00 щодня, студенти віддають перевагу».

Користувачі соціальних мереж були спантеличені унікальним списком, який тепер, мабуть, був видалений.

Один із них сказав: «Дуже сумна реальність така, що знайдуться люди, які досить відчайдушні, щоб прийняти його пропозицію».

Інший написав: “Той факт, що він двічі сказав, що був доброзичливим, – це гігантський червоний прапор”.

Третій додав: “Його телефон, ймовірно, розривається”.

Інший прокоментував: «Мені шкода кішок, у мене немає слів із цим».

В останньому кварталі 2021 року середня орендна плата за нову оренду в Дубліні складала 1667 фунтів стерлінгів на місяць.