Провідна стоматологічна група ШОТЛАНДІЇ сформувала спеціальну команду з підбору персоналу, щоб допомогти підтримати бізнес, що швидко зростає.

Джо Худ та Карен Даймонд приєдналися до Clyde Munro Dental Group, об’єднавши 35-річний досвід підбору фахівців та глибокі знання в галузі охорони здоров’я.

З більш ніж 500 000 пацієнтів нещодавно створений спеціалізований відділ набору персоналу прагне підтримати зусилля Клайда Манро із залучення більшої кількості стоматологів у свою шотландську практику.

Дует прагнутиме створити мережу по всій Великій Британії, Європі та за її межами, щоб знайти стоматологів. Маючи безпосередній досвід найму медичних працівників як усередині країни, так і за кордоном, вони розуміють рівень підтримки, необхідної для тих, хто хоче переїхати, і будуть поряд, щоб зробити подорож максимально гладкою та безпроблемною.

LR Джо Худ та Карен Даймонд

Джо, який раніше працював разом з Карен в единбурзькому медичному агентстві з підбору персоналу, Head Medical сказав: «Спочатку рекрутинг грав лише невелику роль у всеосяжному відділі кадрів Клайда Манро, оскільки для окремих практик було відносно просто знайти свої власні таланти. .

«Пейзаж радикально змінився — і створення першої в шотландському стоматологічному секторі власної команди з підбору персоналу свідчить про прихильність до групи забезпечення якісного догляду за пацієнтами — і про те, що більше людей можуть отримувати лікування як через NHS, так і в приватному порядку.

«Клайд Манро зробив підбір персоналу ключовим напрямком свого бізнесу. Підтримка зростання групи шляхом пошуку виняткових талантів, які могли б приєднатися до нас, коли не вистачає кандидатів у стоматології, є складним завданням.

«Але це те, з чим Карен і я з нетерпінням чекаємо, щоб зіткнутися віч-на-віч, особливо тому, що ми знаємо, наскільки важливо мати більшу кількість співробітників, щоб нинішні стоматологи мали таку необхідну підтримку».

План пари зосереджено на наданні новачкам якомога більшої кількості інформації про те, що робить Клайд Манро, щоб виділитися на ринку. Це включає значні цифрові інвестиції, зростання і кращі в галузі показники сталого розвитку.

Clyde Munro також пропонує широке кар’єрне зростання та розвиток, спеціальний навчальний центр та субсидовані можливості навчання.

Карен сказала: «Ця роль виходить за межі простого найму. Багатьом людям доведеться переселити свої сім’ї, щоб отримати нову роль у стоматологічній галузі в Шотландії, тоді як деяким буде потрібна допомога у відкритті банківських рахунків або допомоги у пошуку нового будинку та школи. Ми також розуміємо, яку ціну це може мати для кандидатів, і тому хочемо підтримувати їх у всіх аспектах.

Ми також хочемо продати Шотландію кандидатам, які можуть приїхати з-за кордону. Джо віддає перевагу жвавому міському життю, тоді як особисто я віддаю перевагу більш спокійному і сільському способу життя, а це означає, що ми надаємо ідеальне поєднання знань, коли справа доходить до демонстрації Шотландії як ідеального місця для відпочинку».

Досвідчена пара також визнає важливість вибору часу, оскільки деякі стоматологічні клініки Клайда Манро мають більш нагальні потреби, і найближчим часом до групи планується приєднатися ще більше практик.

Він прагне підвищити стандарти медичної допомоги у сільських громадах. Загалом більше третини його практик знаходяться за межами семи міст Шотландії, і вони працюють від шотландських кордонів, Дамфріса та Галлоуея до Оркнейських островів.

Для отримання додаткової інформації про Clyde Munro Dental Group відвідайте веб-сайт:

Якщо ви зацікавлені у приєднанні до групи, будь ласка, звертайтесь:

[email protected] [email protected]