РЕЙТИНГ: 4/5

Алекс Кілі виконуватиме Winner Takes All щодня о 16:15 до неділі, 28 серпня, у Monkey Barrel Comedy (The Hive) – Hive 1.

ПОЛІТИЧНИЙ комік Алекс Кілі повертається до Edinburgh Fringe зі своїм найновішим шоу Winner Takes All.

Алекс — дуже практичний комік, який жартує із серйозним, точним, але усвідомленим тоном, який одразу ж зачаровує публіку.

Він одразу ж переходить до свого матеріалу, щойно з’являється на сцені, не заморочуючись, уявляючись, розмовляючи з глядачами чи влаштовуючи довгострокові жарти.

Він швидко входить: «Привіт, як справи, велике спасибі, що прийшли до смердючої кімнати Единбурга».

І тоді він одразу переходить до кумедних речей.

Нове шоу Алекса Кілі Fringe присвячене технологічним мільярдерам Кремнієвої долини. (С) Ед Мур

Нове шоу Алекса присвячене технологічним монополіям Силіконової долини, шкоду, яку вони завдають нам, та його досвіду ізоляції.

Нещодавно він розлучився з дівчиною, яка працює у Google.

Жодної кореляції немає, жартує він.

Кілі швидко справляється зі своїм матеріалом і демонструє добрий рівень самосвідомості, вказуючи на свої упередження там, де це необхідно, але завжди в кумедній формі.

Як і слід очікувати від політичного коміка, Алекс стежить за актуальністю подій, виступаючи за партію консерваторів, Бориса Джонсона та технологічних мільярдерів Ілона Маска та Джеффа Безоса.

Хоча швидкий темп можна інтерпретувати як його поспіх або нервозність, невдовзі ви розумієте, що він просто намагається втиснути безліч чудового матеріалу, який він вигадав.

Алекс не пропускав жодного жарту, і публіка від душі посміялася з кожного.

Трохи шкода, що шоу триває лише годину, оскільки трохи більше часу, можливо, дозволило б йому донести свій матеріал повільніше та спокійніше.

У нинішньому вигляді важко не почуватися трохи засипаним жартами Кілі, оскільки він дуже швидко пробирається через свій сет.

Незважаючи на це, Кілі створює приємну атмосферу, яку, я можу собі уявити, важко створити в такій жаркій і відносно невеликій кімнаті, де майже всі, мабуть, почувалися досить некомфортно та спітніло.

Тим не менш, це чудове маленьке комедійне шоу, яке варто подивитися, якщо у вас є час.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.