РЕЙТИНГ: 4/5

Захід «Кінь, що сміється» в рамках Fringe відомий тим, що відкриває нам очі на деякі приховані перлини комедії з усього світу.

Анесті Данеліс, комік з Торонто, вчора вдень виступала в Hanover Faucet у рамках цього свята.

Він пообіцяв шоу, що змінить життя кожного глядача. За такого рівня впевненості необхідно було побачити, що це таке.

Місце проведення та обстановка були інтимними та затишними — гітара, клавішні та мікрофон із суворим декором, який не дозволяв відволіктися.

З першого моменту появи Анести ми були залучені до всього.

У перші 30 секунд він використав глядачів, щоб налаштувати свою гітару та переконатися, що він виглядає мило. Зухвалий.

“Самопоміч – це IKEA терапії”, – пояснює Анести у своєму шоу в Hanover Faucet. (С) Далія Канц

Тему шоу було поставлено від самого початку – настільки актуальні в наші дні ресурси оздоровлення та самодопомоги, покликані вирішувати відомі проблеми сучасного життя.

Нас розважали 55-хвилинним комедійним концертом, в якому розповідалося про управління гнівом, сексуальну ідентичність, офісне життя, стосунки та грецьке коріння Анести.

Це було не просто спостереження за тим, як людина співає перед публікою, це було схоже на розмову із групою друзів, до якої додалася музика у виконанні сильного інструменталіста.

На сцені була ненормативна лексика, о так! Але Анести майстерно контролює тонку грань між веселощами та вульгарними жартами.

У лайках була певна навмисна наївність, з якої люди безупинно сміялися.

Єдина деталь, яку я б змінив, — це надмірна близькість між сценою та першими рядами, що часом здавалося трохи незручним.

Особисто мені найбільше сподобалася пісня In My Thoughts, в якій розповідається про битви, з якими ми стикаємося у своїй голові з людьми, які нас засмучують, і про гнів, що містить у собі ці моменти.

Однак номером один серед глядачів мав бути IF***ed Your Dad and mom, де комік розповідає про те, як він розірвав стосунки через свою бісексуальність, та про наслідки цього для його колишнього партнера.

Ми залишилися невпевненими, чи змінило це шоу наше життя назавжди, але воно безперечно змінило вечір усіх на крані Ганновера. Ми пішли трохи щасливіше і бажаючи більшого.

Анести Данеліс та його шоу проходитимуть у Hanover Faucet щодня о 18:15 до 27й Серпень.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.