РЕЙТИНГ: 3/5

БІЛАЛ Зафар, тихий і ніжний комік, приїжджає до Edinburgh Fringe зі своїм найновішим шоу Care, розповідаючи про свою роботу в будинку для літніх людей після університету.

У нього поганий початок у цьому шоу з деякими критиками відразу ж, але Білалу вдається тримати все гаразд, майстерно впораючись із перериваннями.

Він має відмінний матеріал, нічого не дає занадто багато енергії, але, проте, хороший.

Він розважає аудиторію веселими і добре розказаними історіями зі свого перебування в будинку для людей похилого віку — від літнього чоловіка, який наполягає на тому, щоб називати його Ал, до пацієнтів, що втекли з деменцією, які намагаються купити сигарети в найближчому магазині без ліцензії.

Нове шоу Білала Зафара присвячене його досвіду роботи 21-річним працівником з догляду. (С) Леслі Байрон Пітт

Білал веселий та доброзичливий, робить речі легкими та змушує аудиторію почуватися друзями, а його тиха манера поведінки лише додає невимушеності його шоу.

Білал підкреслює вражаюче химерне вміння свого раннього дитинства — дуже швидко ворушити бровами — і почерпнув із цього деякі зі своїх найкращих речей.

Дурний комік з хорошими життєвими історіями, які можна розповісти, які є чудовою комедією, ви могли б очікувати деяких складних, навіть сумних матеріалів, що виходять з історій, зосереджених у будинку для людей похилого віку, але Білалу вдається уникати будь-яких відірваних від реальності або неприємних жартів. прослизає на його шоу.

Будь то, що він трохи втомився за місяць у Fringe, або це просто його стиль, Білал міг би отримати вигоду з того, що трохи енергії було вкладено у його шоу.

Він підтримує розслаблену поведінку з публікою і досить невимушено і м’яко говорить для стендап-коміка, що, можливо, призводить до того, що він кілька разів сміється.

Іноді подача може зробити жарт смішним, а подача Білала просто трохи тьмяна.

Незважаючи на це, він показує гарне шоу і його варто подивитися.

Він нахабно хихикає, сміється разом із глядачами над власними жартами і знаходить кумедним, коли люди встають, щоби піти, що надає його шоу додаткового ракурсу.

Дуже представницький і легкий комік, Білал Зафар, можливо ідеально підходить для раннього вечора, «сьогодні не пізно», типу шоу Fringe.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.