РЕЙТИНГ: 3/5

Ніколь Харріс приїжджає до Edinburgh Fringe зі своїм шоу No Brainer, пропонуючи дозу сміливою, сміливою комедії, хоч і досить гарячковою.

Початок був багатообіцяючим, тому що Ніколь потягла нас вниз, а потім сховалася за барною стійкою, представляючи своє шоу з усією врівноваженістю досвідченого ведучого.

Із самого початку зрозуміло, що це буде ризиковане шоу.

Місце ідеально підходило для такого роду індивідуального шоу, а Ніколь — одна з тих людей, які мають затребуваний, невибагливий гумор, від якого виходить жіночність.

Той факт, що вона сміється з своїх жартів так само, як і публіка, додає веселощів.

Вона легко кумедна, і вам буде важко знайти в кімнаті когось, хто б не оцінив вихор енергії, який вона принесла з собою.

На жаль, у шоу не вистачало якоїсь структури, і жарти іноді залишалися на півдорозі.

Було викладено дуже багато матеріалу за рахунок аудиторії, що часом створювало досить повторюваний набір.

Ніколь Харріс показує No Brainer у Hanover Faucet у рамках заходу Laughing Horse у Fringe. (С) Віктор Патраскан

Шоу мало бути таким же трансгресивним, як і вона сама, але цю енергію потрібно спрямувати таким чином, щоб нам було легко дотримуватися основної теми, якщо вона була.

Взаємодія також має бути трохи контрольованішою, оскільки в якийсь момент публіка сама жартувала, перекрикуючи власний голос Ніколь.

Хоча було кілька зіркових моментів.

Мені дуже сподобалися інтервали трюку, коли вона закривала мікрофон і озвучувала «наші думки» про виступ чи свою «сексуальну позу».

Ще один надривний сміх приходить, коли вона розповідає історію про те, як її покинули з поліаморних стосунків із фразою «це не ти, це ми».

Імпровізація — це сміливо, і для того, щоб придумати лише кілька ідей і сподіватися на те, що публіка зможе зрівнятися з вашою енергією, потрібна велика майстерність, тому Ніколь заслуговує на високу похвалу тільки за це.

Якщо ви не соромитесь і хочете просто розслабитися, посміятися і взяти участь у виставі, тоді ви будете задоволені тим, що Ніколь Харріс готує для вас щодня до суботи, 27 серпня, о 19:30 в Hanover Faucet в рамках Захід «Кінь, що сміється» .

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.