Саймон Бродкін облажався на головному зображенні

РЕЙТИНГ: 4/5

Навіть якщо ви ніколи не чули про Саймона Бродкіна, ви напевно бачили, читали або чули про його розіграші та трюки.

Це він передав Терезі Мей її P45 під час що катастрофічну промову, кидали м’ячі для гольфу, прикрашені свастикою, у Дональда Трампа та влаштували засідку Зеппу Блаттеру з пачками грошей у рамках «заявки Північної Кореї на проведення чемпіонату світу».

Бродкін пояснює, що основною причиною цих трюків є те, що він «прагне слави», але, на жаль для нього, ЗМІ завжди описують його лише як «анонімного жартівника».

Він, ймовірно, також більш відомий як його альтер-его, такий як голлівудський Лі Нельсон і футболіст Джейсон Бент, ніж його справжнє ім’я.

Промо-шоу Саймона Бродкіна та його нового шоу Screwed Up у Edinburgh Fringe.
Саймон Бродкін приділяє багато уваги своєму нещодавно діагностованому СДВГ.

Можливо, його нове шоу Fringe, Screwed Up, підвищить його визнання та вдячність.

Я пішов на аншлагову виставу вказаного шоу в Pleasance’s Cabaret Bar Stage.

Пройшовши далі, він заспокоює аудиторію, говорячи те, що всі думали. Це не кабаре-шоу і «ні на бару».

Що в серіалі дійсно є, так це безліч матеріалів про політику, поточні події, сексуальні приколи та грайливу витівку практично всіх можливих демографічних груп — звичайна територія для цього досвідченого коміка.

Проте це шоу також містить набагато більше особистого матеріалу. Він жартує про своє сімейне життя, своє єврейське виховання і нещодавно виявлене російське походження.

Проте головною темою його сету є стан його «зіпсованого» психічного здоров’я. Зокрема, його недавній діагноз СДВГ.

Як людина, яка в даний момент особисто проходить процес діагностики, його жарти та анекдоти про стан були одночасно веселими та відносними.

Він описав, як був у сльозах, коли виявив, що симптоми СДВГ пояснюють більшу частину його особистості та витівок, особливо його відданість розіграшам та його готовність ризикувати в’язницею чи травмою.

Його матеріали, пов’язані з СДВГ, такі як забуття про існування своїх дітей, викликали великий сміх у натовпі. Як людина, у якої (імовірно) це захворювання, я навіть не можу бути впевненим, що ця історія є перебільшенням.

Жарти звучать часто і швидко, і глядачі оцінили, що він справляв враження звичайного хлопця, зі своїми проблемами, тривогами та проблемами, як і всі інші.

Деякі матеріали здавалися трохи недоречними. Наприклад, численні глузування з трансгендерних жінок здавалися трохи надмірними і підлими і викликали дещо незручну реакцію аудиторії.

Однак загалом шоу Бодкіна було абсолютним ажіотажем, і я залишив Pleasance з широкою посмішкою на обличчі.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.