РЕЙТИНГ: 4/5

Сем Лейк: Cake гратиме щовечора о 21:50 до неділі, 28 серпня, у Pleasance Courtyard – The Cellar.

ЕДІНБУРГ вітає ще одного дебютанта цього року, оскільки Сем Лейк представляє освіжаюче відкрите, чесне шоу на Fringe, яке не піддається цензурі.

Цього року 30-річний комік вперше бере участь у Фестивалі, і, хоча він ще досить новачок у комедійному світі, він безперечно має задатки для майбутньої зірки.

Вибравшись на сцену з келихом рожевого вина і одягнений у футболку з посиланням на культовий момент «Приходь пообідати зі мною» «Яке сумне маленьке життя, Джейн», Сем уже викликав у публіки кілька смішок.

Сем Лейк представляє освіжаюче відкритий і вражаючий дебют у Fringe.

Чудово невимушений і безсоромно відкритий у своєму житті, Сем відкриває свій набір матеріалом, що посилається на його усвідомлення того, що він стає чоловіком – тому що він почав видавати (хоча і сумнівні) звуки під час тренування в спортзалі.

Самопроголошена «противна маленька сучка» вважає важливим визнавати свою аудиторію, і він не боявся жартувати з різних членів аудиторії — я сам був призначений його «рожевим адміністратором», по суті, мені було доручено повідомляти йому, коли настав час пити.

Незважаючи на те, що він усвідомлював себе і відкрито визнавав реакцію публіки на його гумор, у Сема було легке відчуття надмірного прагнення справити враження.

Зрозуміло, враховуючи, що це його вперше в Edinburgh Fringe, але він міг би виграти, якби трохи менше покладався на схвалення публіки.

Це важко збалансувати.

Тим не менш, ця гикавка не заважає тому, що в іншому є вражаючим, а іноді і до нудоти кумедним дебютом.

Шоу охоплює безліч тем за одну годину, але основна увага приділяється заручинам Сема та наступному шлюбу з партнером Девідом.

Симпатична особистість Сема і зухвалий характер йдуть рука об руку в його оповіданнях, чи то його партнер, який дарує йому кухоль на їхню другу річницю, чи його жарт про зустріч зі сміливою і зухвалою людиною в гей-барі.

Його практичний, відомий бренд створює відчуття, що це цілком може бути ваш друг, який розповідає вам історію, що збиває з пантелику в пабі.

Його стиль гумору дуже схожий на анекдотичну комедію і все шоу складається з цих історій.

За допомогою слайд-шоу з фотографіями самого себе, свого партнера, друзів та сім’ї Сем підтримує безтурботний настрій, невимушену тему та дотепні жарти.

Сем не соромиться вставляти досить грубий гумор у деяких моментах, що, здавалося, викликало деякі зніяковілі реакції, але особисто мені це здалося кумедним.

Головною темою шоу, як каже сам Сем, є переоцінка ваших цілей, коли справи йдуть не так, як ви планували з огляду на те, що початковий план їхнього весілля було скасовано через Ковіда.

Ця тема чесна та респектабельна, але здавалося, що вона не була насправді очевидною і не досліджувалася як тема до останніх 10 чи 15 хвилин шоу.

Незважаючи на це, в деяких моментах я здригнувся від сміху і не раз ловив себе на тому, що посміхаюся розповіді Сема.

Сем чудовий комік і може стати зіркою на сцені. Ще трохи полірування та тонкого налаштування його набору гарантують це.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.