РЕЙТИНГ: 5/5

FLO та Джоан представили Candy Launch у Central Roxy як частину Edinburgh Fringe, щоб дати людям їхню музичну комедію, і це не розчаровує.

Об’єднання комедії та музики – багатообіцяюча концепція, і Фло та Джоан чудово справляються з цим завдяки своїм дещо конфліктуючим грайливим та саркастичним особистостям та своїм музичним талантам.

У Фло та Джоан було кілька аншлагових турів та виступів, у тому числі Dwell on the Apollo. (С) Метт Крокет.

Шоу наповнено музикою та вокалом, у тому числі використанням барабанів, бонго та клавішних, а також історіями за участю інопланетних хлопців та їхньою любов’ю до Доллі Партон та Джозефа та Дивовижного різнобарвного плаща снів.

Шоу почалося з пісні під назвою «Я збираюся отримати бахрому» — відповідне посилання до проведення фестивалю.

Потім дует розповів про свій досвід онлайн-знайомств і про те, що це, за їхніми словами, «найнелюдніша річ, яку ви можете зробити у дорослому віці».

Розповідаючи про онлайн-побачення, вони відчинили двері для участі аудиторії і запитали у глядачів, як вони познайомилися, що призвело до пісні, яка викликала захоплення – все про друзів, які їм не подобаються і чому.

Цей сегмент шоу дав зрозуміти, яка частина була найсмішнішою для аудиторії, оскільки пара говорила про те, що їм не подобаються певні друзі через те, що вони на Fb, або через їхнє жадібне плювання.

Це був геніальний уривок, в якому багато причин, які вони включили в пісню, виявилися звичайним явищем у повсякденному житті, і багато людей залишилося задоволеним своїм тяжким становищем.

Участь публіки тривала протягом усього шоу, оскільки вони запитували людей, чи грали вони коли-небудь роль у «Джозефі та його дивовижному різнобарвному плащі снів» у школі, що згодом призвело до історії про гру мертвого цапа у шоу.

Хоча всі ці комедійні історії були такими розумними і вражаючими написаними, важливо відзначити, наскільки захоплюючими і пісні, що запам’ятовуються.

Це були пісні, під які ви тупаєте ногами або трясетеся головою – вони були фантастично написані і веселі на додачу.

Хімія на сцені для цих сестер ясна як день.

Кількість талантів, які вони обидва виявляють у своїх комедіях, вокалі та музиці, настільки виразно проявляється у Candy Launch, і вони заслуговують на кожну унцію похвали, яку вони отримали.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.