Видатний власник і заводчик Джиммі Лонг сподівається відсвяткувати це на карті Boe Women Night time на суботніх стрибках у Гамільтон-парку.

Його знайомі кольори «Partick Thistle» носитимуть чотири бігуни, включаючи хет-трик Джима Голді, який шукає Wickywickywheels у гандикапі Gasoline Name Companies.

Гордий Скот Лонг сказав: «Всі знають, що я хочу знову стати провідним власником на трасі і побачити, як ці чудові шовки майорять на прапорі над трибуною наступного року.

«Wickywickywheels вже двічі виграла цього місяця в Гамільтон-парку, і вона буде ще кращою, якщо буде трохи дощу.

Фото Пардіпа Бхакара на Unsplash

«У інших теж є шанси, і Clan Jock — ще один дворазовий переможець траси для нас цього літа — ймовірно, найкраща надія, що залишилася, в гандикапі 1m 3f».

Учень чемпіона 2017 року та жокей, який виграв групу 1, Девід Іган — лише одне з кількох найкращих імен у дії, і має повний список поїздок на стадіоні в Ланаркширі.

Іган їздив одним переможцем всього з дев’яти попередніх поїздок, і серед його їздових тварин є пара Роджера Варіана Divine Jewel і Dragon Image, який є колишнім переможцем ставок Tangerine Timber Situations Stakes.

Тренер з Йоркширу Кевін Раян добре представлений на карті з чотирма заявленими бігунами, включаючи переможця курсу минулого місяця Шаладара в німецькому гандикапі з донер-кебабу.

Маючи на своєму рахунку 118 перемог, Гамільтон Парк надав хендлеру Хемблтона більше переможців, ніж будь-який інший трек із покриттям у Великій Британії.