«Ідеальний» сімейний будинок у житловому комплексі неподалік Лівінгстона коштує на 15 000 фунтів менше, ніж квартира з однією спальнею у столиці.

Будинок Harper, що окремо стоїть, з трьома спальнями забудовника Dundas в Uphall Station Village виставлений на продаж за ціною 298 995 фунтів стерлінгів і знаходиться всього в 14 милях від Единбурга.

Ділянку 100 площею 1059 квадратних футів порівнюють з квартирою в центрі міста на Nightingale Means площею 484 квадратних фути за ціною пропозицій, що запитується більше 315 000 фунтів стерлінгів.

Крейг Фейрфолл, керівник відділу продажу та маркетингу компанії Dundas, сказав: «Наш комплекс Uphall Station Village швидко перетворюється на процвітаючу місцеву спільноту.

«Це справді ідеальне місце для зайнятих, працюючих сімей, а наша нерухомість із трьома спальнями відмінно підходить для тих, хто вперше чи вдруге купує сімейний будинок.

«Ділянка 100 має велику головну спальню з душовою кімнатою, вбудованими шафами та коморами, а також простору кухню з вражаючими французькими дверима, що виходять у сад, що забезпечує ідеальне поєднання життя на відкритому повітрі та в приміщенні.

“Мало того, що це місце відмінно підходить для пасажирів, але завдяки стійким характеристикам будинку це також означає, що простий в управлінні будинок є енергоефективним, що забезпечує більш економічний підхід до володіння будинком, оскільки витрати на енергію зростають”.

Ділянка 100 включає просторий інтер’єр, сад, приватну під’їзну доріжку та безліч екологічних сучасних функцій та пристроїв, у тому числі сонячні фотоелектричні панелі на даху, високоефективні вікна з подвійним склінням та керовану систему опалення Hive.

Uphall Station Village також знаходиться недалеко від безлічі магазинів та шкіл, включаючи початкову школу Uphall, а також початкову школу Pumpherston та Uphall Station Neighborhood.

Крейг додав: «Розташування комплексу забезпечує ідеальне поєднання ідилічного, мирного життя з шумом і суєтою міського життя приблизно за 15 хвилин їзди.

«З такою кількістю об’єктів в безпосередній близькості наш комплекс Uphall Station Village дійсно варто відвідати, щоб на власні очі переконатися в перевагах його розташування».