КЕММІ Девлін переконаний, що його бойовий стиль ідеально підходить для найчастіше хаотичних единбурзьких дербі, і знає, що лише один погляд на його капітана «Хартс» може завтра охолодити запал.

Девлін досі знаходив електричну атмосферу та шалений футбол цього пристосування захоплюючим досвідом.

Приїхавши з спокійнішої австралійської А-ліги, він визнає, що столичне суперництво «відплющило очі».

Тим не менш, півзахисник насолоджувався підвищенням інтенсивності — на полі та за його межами — і сповнений рішучості здобути перемогу на Істер Роуд вперше з моменту свого прибуття з Даун Андер минулого літа.

Фанати Хартс збираються збиратися на виїзді на Істер Роуд в неділю.

Минулого сезону все це було для мене новим», – сказав 24-річний футболіст. «Ви дійсно не розумієте такого роду нарощування і той додатковий зміст дербі вдома, як тут, в Единбурзі.

«Я просто бачу себе звичайним хлопцем, який гуляє навколо. Але коли ти зустрічаєшся з фанатами, ти розумієш, що для них це означає.

«Думаю, дербі підходять до мого стилю гравця. Я намагаюся боротися за все, викладатись на всі 100% і робити все, що в моїх силах, щоб отримати результат для вболівальників.

«Це трохи розплющує очі. Я знаю, коли мої мама та тато прийшли і були тут на одному з дербі, вони не могли повірити, наскільки це було голосно, з натовпом та атмосферою.

Ти не отримаєш це вдома. Те, що мої мама та тато могли випробувати це, було справді особливим.

«Я пам’ятаю, як вийшов із гри на Істер Роуд (нульова нічия), і це було справді круто.

«Було неприємно не виграти, тому що я хочу перемагати у кожній грі, але те, що це означає для вболівальників, надає цьому додаткового сенсу для нас.

«Якщо ми знаходимося в торговому центрі чи десь ще, до вас підходять усі фанати.

«Вони не соромляться розповідати вам про значення цієї гри, і не тільки про цю гру, а й про те, що для них означає Hearts, коли вони ростуть.

«Вони власники сезонних абонементів, і їхні батьки були власниками абонементів, тож я розумію, що це означає.

«Для мене це дуже круто бачити. Це розплющує очі. Ви тут не просто граєте у гру, ви тут граєте у гру, тому що вона щось означає для людей. Нам, гравцям, це подобається».

У той час як дербі було новим досвідом для Девліна минулого сезону, якірна команда Hearts є ветераном столичних змагань.

Крейг Гордон — не тільки надійна остання лінія оборони Джамбо, а й незворушна, чия нев’януча форма та досвід, на думку Девліна, можуть бути життєво важливими.

«Спостереження за тим, як шкіпер поводиться в роздягальні, заспокоює всіх», — додав австралійський олімпійський чемпіон.

«Він такий топ-професіонал. Він такий спокійний, а потім робить пару мирських сейвів у більшості ігор.

«Крейг, безперечно, мене випрямляє. Я напевно іноді надто схвильований, але він виправляє мене та решту команди.

«Він витягує одну з верхнього кута, і він перший, хто просто дивиться і починає показувати на всі боки, тоді як ми, як і решта натовпу, думаємо: «Що, чорт забирай, відбувається».

«У нього була чудова кар’єра, і я думаю, що нам дуже пощастило з ним. Він нереальний.

«Ми знаємо собою, що ми досить хороша команда.

«У нас є пара молодих хлопців, у нас є досвід і є дебютанти, але цей тиск перетворюється на мотивацію.

«Нам просто потрібно вбрати це, зробити свою справу і, сподіваюся, здобути перемогу».