Розробник отримує вчетверо більше заявників після продовження дедлайну

Незалежний шотландський будівельник будинків отримав у чотири рази більше заявок на фінансування після того, як продовжив термін подання заявок.

Дандас наразі розглядає низку претендентів на участь у громадському фонді Массельбурга, дозволяючи місцевим підприємствам та благодійним організаціям виграти частку у розмірі 5000 фунтів стерлінгів.

Працюючи разом із Громадською радою Массельбурга, забудовник має намір пожертвувати 1000 фунтів стерлінгів п’ятьом підприємствам, щоб вони допомогли створити та розвинути їх профілі у «Чесному дзвінку».

Крейг Фейрфолл, керівник відділу продажу та маркетингу в Dundas, сказав: «Після того, як ми продовжили крайній термін і надали місцевим підприємствам та благодійним організаціям можливість подати заявку; ми були завалені надихаючими та захоплюючими роботами.

«Зараз ми переглядаємо кандидатів, і нам буде дуже важко ухвалити рішення. Ми хотіли б подякувати всім, хто знайшов час, щоб подати заявку, і ми з нетерпінням чекаємо на швидке оголошення одержувачів».

На даний момент до числа претендентів входять різні організації, від благодійних організацій з охорони психічного здоров’я та проектів з розвитку дітей до планування фестивалів. Термін подання заявок минув у липні.

Розгортання фонду відбувається після того, як фірма з Лівінгстона запустила проект Wireworks зі 140 будинками в місті, що є частиною його обіцянки забезпечити довгострокові вигоди для місцевого району та, крім того, інвестувати внески розділу 75 у розмірі до 400 000 фунтів стерлінгів на розвиток. шкільна освіта та інфраструктура.

Щоб дізнатися більше про Wireworks, відвідайте: https://www.dundas.co.uk/developments/the-wireworks