Традиційний шотландець був шокований після того, як встановив камеру, щоб побачити, чим займаються його собаки, поки він на роботі, і виявив, що вони займають компрометуючі позиції, як тільки він іде.

Аллан Браун не міг повірити своїм очам, коли в середу він заглянув у камеру спостереження свого будинку і помітив, що два його собаки Лхаса Апсо ходять по всій вітальні.

27-річний чоловік з Камбуслангу, Південний Ланаркшир, того ранку пішов на роботу відразу після 7:30 ранку і швидко зрозумів, що його вихованці не витрачають занадто багато часу на те, щоб одягнути його.

Двох собак було спіймано на місці злочину. Кредит: Аллан Браун

Веселі кадри показують, як восьмирічний Чарлі та семирічна Міла відпочивають разом на лавочці для ніг о 8:05 ранку.

Однак через п’ять хвилин, о 8:10 ранку, друге зображення показує, що атмосфера в кімнаті, мабуть, різко змінилася, коли Чарлі зняли верхи на Мілі.

Третє зображення о 8:13 ранку показує, що пара все ще займається цим, але цього разу на сірому килимі з овечої шкіри, що лежить на дивані.

Потім на фінальному зображенні о 8:15 ранку Чарлі та Міла лежать на чорно-білому килимі, продовжуючи своє побачення.

Слюсар-кухочник Аллан поділився кумедною серією зображень у Твіттері, де піст з того часу став вірусним.

Він написав: «У мене є камера, щоб подивитися, чим займаються мої собаки, коли нас немає, виявляється, в ту хвилину, коли двері зачиняються, вони перетворюються на дуже неслухняних, хтивих собак».

Пост отримав понад 217 000 лайків, 30 000 ретвітів та понад 1800 коментарів від користувачів соціальних мереж, які вважали знімок кумедним.

Один сказав: «Ці вирази обличчя, однак».

Інший додав: «Уявіть, що ви йдете на роботу, щоб оплачувати рахунки, щоб ваші собаки могли трахати всюди у вашому домі».

Аллан та Дженніфер
Аллан та його подруга Дженніфер переселили собак. Кредит: Аллан Браун

Третій написав: «Ні, насправді, їм не потрібно було виявляти неповагу до кожного дюйма цієї вітальні».

Четвертий втрутився: “Собаки сміються, дивлячись, як ви після довгого робочого дня сідаєте на диван, на якому вони смоктали”.

Посилаючись на хіт Shaggy It Wasn’t Me, одна людина прокоментувала: «Бачив, як я стукав диваном, це був не я».

Виступаючи сьогодні, Аллан сказав: Ми переселили собак трохи більше року тому, вони виросли разом, Чарлі вісім років, а Мілі сім.

«Вони не родичі. У наших друзів був один для їхніх собак, щоб подивитися, чим вони займаються, коли їх немає вдома, і вони запитали нас, чи не хочемо ми позичити його.

«Ми спробували це вперше тільки вчора, тож я пішов подивитися і побачив, як вони грають один з одним, а потім зрозумів, що насправді вони не грали.

«Це ще смішніше, тому що наша дівчинка-собака Міла не дозволяє нашому іншому собаці Чарлі наближатися до нього, коли ми вдома, але в ту хвилину, коли ми їдемо, вона дає йому це».

Лхаса апсо вважаються легкими у догляді, лагідними та хорошими компаньйонами, а назва походить від столиці Тибету.