АЛАСТЕР КЕМПБЕЛЛ отримав високу оцінку футбольних уболівальників після того, як щиро виконав відомий гімн на своїй волинці.

Колишній політтехнолог, який працював із Тоні Блером, поділився вчора своїм виконанням пісні The Dubliners 1983 року The Fields of Athenry на традиційному шотландському інструменті (СР).

65-річний чоловік вивчив усіма улюблений кельтський гімн після того, як пісня застрягла в його голові на весіллі.

На відео видно, як шотландець стоїть у маленькій кімнаті свого будинку та тримає в руках набір синіх волинок із червоними пензликами.

Пояснюючи новий додаток до свого репертуару, він каже: «Багато місяців тому, на весіллі племінниці Фіони Мод, Мод, велика співачка, заспівала цю мелодію, цю пісню.

«З того часу у мене найтриваліший вушний черв’як, тому я вирішив, що замість того, щоб просто наспівувати його весь день і доводити Фіону до сказу, я доводжу її ще більше, тому що я навчився цього на волинці».

Потім ведучий програми «Доброго ранку, Британія» підриває сумку, перш ніж, здавалося б, бездоганно виконати свою нову мелодію.

Відомий ведучий подкасту вчора поділився відео зі своїми 876 000 передплатників у Твіттері, написавши: «Закликаючи всіх [email protected]? а також [email protected] шанувальники, якщо вам знадобиться акомпанемент наступного разу, я перетворив свій найгірший випадок вушного черв’яка на нове виконання Fields of Athenry – з вдячністю [email protected]? для натхнення.

«Мод, ти маєш опублікувати свою версію!»

Відео набрало понад 160 000 переглядів, понад 2400 лайків та 200 коментарів від користувачів, які поспішили похвалити Кемпбелл.

Один з них сказав: «Чесна гра, Аласте, сьогодні ти змусив багатьох людей посміхнутися, і я сподіваюся, що один з наших Bhoys надішле тобі пару квитків на гру».

Інший додав: «Підніми в рай і зіграй».

Третій написав: «Аластер, ти щойно торкнув мене до сліз, улюблена мелодія мого покійного тата, і твоя версія прекрасна. Дякую.”

Колишній політтехнолог чудово зіграв мелодію на своїй волинці. Надано: Twitter/Аластер Кемпбелл.

Четвертий заявив: «Це блискуче. Ви прекрасні. YNWA».

Інший прокоментував: «Це було справді добре — я вражений.

«Я подумував записати для вас акомпанемент, але вам потрібно трохи більше притупувати ногою наприкінці фраз.

«Це було чудове прослуховування».

Останній користувач написав: “Досить пристойні навички роботи з трубами, приятель”.

Приголомшений відповіддю, Кемпбелл знову написав сьогодні вранці (THUR) у Твіттері: «Дякую за всі приємні коментарі, а також уроки історії між цією піснею та різними інтерпретаціями різних спортивних організацій».

Пісня Fields of Athenry була написана ірландським гуртом The Dubliners у 1983 році і розповідає історію людини, яку вивезли на тюремному кораблі після крадіжки врожаю.

Цей твір вже давно пов’язаний з футбольним клубом Celtic Soccer Membership через сильне ірландське коріння організації.

Також відомо, що футбольний клуб Ліверпуль співає свою версію пісні The Fields of Anfield Highway.