Менеджер HEARTS Роббі Нейлсон визнає, що все ще прагне найняти нового центрального захисника після того, як відмовився від підписання контракту з Джо Райтом.

Нейлсон узяв гору над колишнім гравцем «Донкастер Роверс» Райтом у передсезонних товариських матчах проти «Іст Файф», «Спартанс» та Боннірігг Роуз.

Однак він вирішив не пропонувати умови 27-річному гравцю, натомість Райт підписав контракт із Кілмарноком у середу ввечері.

Нейлсон вже найняв універсального захисника Льюїса Нілсона, але все ще сподівається зміцнити свій ар’єргард після переходу Джона Суттара в Рейнджерс.

Команда Нілсона тепер зосередить свою увагу на суботньому товариському матчі проти Кроулі (Pic Hearts FC).

В інтерв’ю Edinburgh Night Information Нілсон, який спостерігав за тим, як його команда вийшла ззаду, щоб обіграти «Транмер Роверс» з рахунком 2:1 у Прентон-парку в середу, сказав: «Ми все ще шукаємо в цьому районі, але ми шукаємо що маленьке. трохи інший.

«Я думав, що Джо справився дуже добре, але я впевнений, що він досягне успіху в Кілмарноку».

Тим часом Нілсон визнає, що він у захваті від того, як Хартс готуються до нової кампанії після того, як його команда здобула п’ять товариських перемог над Транмером із п’яти.

Хартс відреагував на відставання від першого матчу Кейна Хеммінгса, забивши Баррі Маккея та Ліама Бойса під час значно покращеної гри у другому таймі.

У суботу команда Тайнкасла прийматиме Кроулі Таун, активізуючи підготовку до домашнього першого матчу Прем’єр-ліги проти Рос Каунті 30 липня.

Нейлсон додав: «Нас чекає ще одна гра проти Кроулі, і, сподіваюся, ми зможемо показати 90-хвилинний виступ.

«Предсезонна підготовка досі була справді гарною, я був дуже задоволений нею, погані 45 хвилин (проти Транмера), але, сподіваюся, це останні за довгий час.

«Це безперечно була гра з двох таймів, я думав, що в першому таймі ми були дуже поганими, дуже пасивними і просто не входили в гру, і це була майже типова передсезонна гра.

«Ми були набагато кращими у другому таймі, я говорив з ними у перерві про підготовку до першої гри сезону і про те, щоб переконатися, що ми готові, і другий тайм був на тому рівні, на який ми хочемо вийти.

“Перший тайм для мене був схожий на виїзну гру проти “Мазервелл”, “Рос Каунті”, “Сент-Джонстон”, це був тип гри, і нам потрібно навчитися справлятися з цим”.