Менеджер HIBS Лі Джонсон наполягає на тому, що він, як і раніше, сподівається, що Райан Портеус підпише нові умови після того, як стало відомо, що пропозиція про контракт була зроблена.

Захисник з високим рейтингом набув останніх 12 місяців свого контракту і не поспішає пов’язувати своє майбутнє з клубом «Істер Роуд».

Портеус був предметом невдалої заявки від Міллуолла у січні 2021 року та був пов’язаний з іншими переміщеннями на південь від кордону, а також до Бельгії та Туреччини.

У свої 23 роки Портеус, якого також викликали до кількох збірних Шотландії, вже провів понад 120 матчів за першу команду за команду Лейта.

Цього літа Джонсон вже підписав вісім гравців (Фото: Sky Sports activities).

І Джонсон наполягає, що не відмовиться від своїх спроб пов’язати гравця тривалішим контрактом.

Він сказав: «У кожній команді є частини, що рухаються, а Раян — відмінний гравець, ми б хотіли зберегти його, але в той же час це його прерогатива з погляду пропозиції контракту.

“На даний момент він не підписав його, але ми завжди сподіваємося”.

Тим часом Джонсон наполягає на тому, що він, як і раніше, прагне додати до своєї команди двох нових гравців напередодні першого матчу Прем’єр-ліги 30 липня проти “Сент-Джонстон”.

В інтерв’ю Sky Sports activities Джонсон, який вже найняв Девіда Маршалла, Маріджана Кабраху, Льюїса Міллера, Нохана Кеннеха, Ейдена Макгіді, Момоду Боджанга, Елі Юана та Джаїра Тавареса, додав: у нас є, але в ідеалі я хотів би ще два це була одна і правильна позиція, тоді це було б добре.

«Це справді гладкий процес передачі, ми отримуємо бюджет від власника (Рона Гордона), природно, це робота генерального директора (Бена Кенселла) контролювати бюджет разом зі мною та Яном Гордоном, головою відділу підбору персоналу.

«Всі ідентифікатори гравців і останнє слово походять від мене, але, звичайно, це має відповідати фінансовим параметрам клубу.

«Тут ведеться багато хорошої роботи з погляду того, що штат рекрутерів величезний, що є досить незвичайним для клубу такого розміру.

«До нас регулярно надходить багато інформації про можливі варіанти, наявність гравців, а також той факт, що я і персонал добре знаємося на MLS, в Англії, Джеймі (Макалістер, асистент) грали в Шотландії, і у нас там хороші контакти».