Менеджер HIBERNIAN Лі Джонсон наполягає на тому, що шотландській футбольній асоціації також необхідно винести уроки з саги про дискваліфікацію Роккі Буширі.

Сторона Лейта була винна у прикре адміністративній помилці після того, як з’ясувалося, що захисник не повинен був грати в поразці від Мортона за пенальті в Premier Sports activities Cup у середу.

Організатори кубка SPFL присудили Тону результат 3:0, але зрештою цей результат не вплинув на те, що Хібс не зміг потрапити в останні 16 змагань.

Що ще гірше, SFA надіслало Буширі повідомлення про скаргу на можливе порушення правила 208.

Хібс вилетів із Premier Sports activities Cup минулого тижня. (Фото Hibsb TV)

Коли Джонсон визнає, що клубу потрібно розібратися зі своїм власним будинком, екс-менеджер «Сандерленда» також вважає, що SFA повинна мати автоматичну систему маркування — те, що діє на південь від кордону, коли справа доходить до усунення гравців.

Елгін Сіті та Странрар також були оштрафовані SPFL за виставлення відсторонених гравців у групових секціях.

Джонсон, який учора спостерігав, як його команда обіграла «Норвіч Сіті» з рахунком 1:0 у їхньому фінальному матчі розминки після того, як Еліас Мелькерсен забив гол, сказав: «Я думаю, що шотландській футбольній асоціації є на що подивитися, якщо бути чесним із вами. .

«Я приїхав з Англії і не чекаю на четвертого суддю в такій грі, як сьогодні.

«У них має бути система позначок, це зробили не тільки ми, це зробили три чи чотири клуби.

«В Англії існує додаткова мережева система: якщо очікується дискваліфікація, піднімається прапорець і всі у футбольному клубі отримують повідомлення.

«Це не складно зробити, це просто адмін.

«Водночас ми маємо взяти на себе відповідальність, спочатку на футбольному рівні, а потім на адміністративному рівні.

«Це найвища ліга у провідній країні, і нам потрібно трохи додати».

Хібс вийшов на матч на Канарських островах без десяти гравців через травми та проблеми з дозволом на роботу, а потім Джонсон програв Ейдену Макгіді через 19 хвилин через проблеми з коліном.

Він додав: Він відчув своє коліно, він спробував завдати удару всередину, але хлопець трохи спіймав його за кісточку, і він відчув, як суглоб відкрився.

«Так буває – іноді можна запустити, а іноді на це йде чотири чи п’ять днів. Він відчув гострий біль, але, сподіваюся, це не втримає його».