НЕЗАЛЕЖНИЙ огляд расизму у шотландському крикеті має бути опублікований.

Plan4Sport, організація, що займається розслідуванням расизму у шотландському крикеті, опублікує свій остаточний звіт об 11:00 в понеділок, 25 липня.

Національне агентство спорту Шотландії Sportscotland доручило експертам із глобальної рівності, різноманітності та інклюзивності (EDI) Plan4Sport провести докладний незалежний огляд у грудні 2021 року.

Процес розпочався у січні цього року та включав пряму взаємодію із сотнями людей.

У звіті взяли участь сотні людей на всіх рівнях шотландського крикету. Фото Вікі Адамс на Unsplash

Публікація звіту послідувала за докладними консультаціями за участю сотень людей з усіх рівнів шотландського крикету.

Сюди входять звичайні гравці, персонал, гравці національної збірної, члени правління, тренери, члени керівного комітету регіональної асоціації, а також офіційні особи матчів та члени клубів.

Остаточний оглядовий звіт та пов’язані з ним рекомендації будуть опубліковані на сайті Sportscotland www.sportscotland.org.uk об 11:00 понеділка.

Керуючий директор Plan4Sport Луїза Тайдсуелл сказала: «Ми неймовірно вдячні всім, хто зробив крок уперед і знайшов час, щоб взяти участь у цьому незалежному огляді.

«Незалежно від того, чи ви заповнили одне з опитувань або поговорили безпосередньо з Plan4Sport, щоб поділитися своїм досвідом, ви допомогли сформувати майбутнє крикету в Шотландії.

«Незалежний огляд надасть чіткі рекомендації про те, як крикет може рухатися вперед із цього моменту, і кожен, хто займається крикетом у Шотландії, зможе зробити свій внесок у цей наступний крок».

Генеральний директор Sportscotland Стюарт Харріс сказав: «Оскільки ми готуємося до публікації незалежного огляду расизму в шотландському крикеті, я хотів би подякувати всім, хто зробив свій внесок у цю важливу частину роботи, особливо багатьох жертв, які прийшли поділитися їхнім досвідом расизму, дискримінації та нерівності. ».