Дань поваги молодій шотландській мамі, яка трагічно перенесла інсульт і померла лише через шість тижнів після народження першої дитини.

Шеннон Сайм із Далкейта, Мідлотіан, перенесла інсульт на початку цього місяця в Австралії, де вона жила зі своїм чоловіком Скоттом Саймом на Золотому Березі.

29-річний чоловік, який «зробив світ набагато кращим», помер лише через три дні і не виявляв жодних ознак хвороби.

Молода мама трагічно перенесла інсульт і за три дні померла. Кредит: Fb

Шість тижнів раніше молода пара щойно відсвяткувала народження своєї дочки Харлоу, і Скотт тепер був убитий горем, щоб вирощувати новонародженого поодинці.

Перукарка, яка мала «золоте серце», домоглася того, що її органи були пожертвовані, що потенційно врятувало життя п’яти осіб.

Її описують як «самовіддану» особистість, яка проводила свої різдвяні свята, годуючи бездомних та стрижаючи волосся жертвам домашнього насильства.

Минулого тижня близькі звернулися до соціальних мереж, щоб віддати шану трагічній мамі.

Минулого тижня Скотт віддав емоційну данину поваги до своєї покійної дружини у Fb, написавши: «Я щиро навіть не знаю, з чого почати писати це.

«Минулої п’ятниці вранці Шеннона терміново доправили до лікарні.

«На жаль, звідти вона отримала свої ангельські крила.

«Шеннон — найдивовижніша людина, яку я коли-небудь зустрічав, вона мій найкращий друг, а також моя дружина та мати нашої прекрасної дочки.

«Вона зробила цей світ набагато кращим, і мене втішає знання того, скільки позитивного впливу вона вплинула на життя людей з усіх куточків земної кулі.

«Я в захваті від усіх дивовижних речей, які ми змогли зробити разом, і від того, як навіть після всього, через що вона пройшла, вона все ще знаходила в собі сили проживати кожну мить так, ніби вона була її останню, і бути такою самовідданою, як вона. .

«Я нескінченно вдячний тобі за те, що ти вирішив жити зі мною, люба.

Скотт та Шеннон
Пара нещодавно стала батьками маленької дочки на ім’я Харлоу. Кредит: Fb

— Я обіцяю, що подбаю про Харлоу і дам їй те життя, яке ти хотів для неї.

“Я так сильно люблю тебе, люба.

“Назавжди 29”.

Сестра Шеннон, Еббі Вотсон, також від щирого серця привітала Fb минулого тижня, написавши: «Я найгірша сестра у світі.

«Будь-який, хто мав задоволення знати Шеннон, знає, що в неї справді було золоте серце.

«Вона любила своє життя і свою сім’ю більше, ніж будь-хто, кого я знаю.

«Я багато думав останні кілька днів твого життя, про нас і про те, як мені пощастило бути частиною цього.

«Я не можу віддячити Скотту за турботу про Шеннон, і я знаю, що вона залишила цей світ найулюбленішим партнером та мамою на землі. Я теж дуже тебе люблю.

«Я не можу дочекатися зустрічі з Харлоу і провести залишок свого життя, люблячи його і роблячи все те, що ти любила. Щоразу, коли дивлюся на неї, я бачу і тебе. Вона справді просто ідеальна.

«Всі, з ким я коли-небудь розмовляв, завжди говорили, що Шеннон виглядала так, ніби жила мрією, і вона справді була нею, і я сподіваюся, що всі щось із цього винесуть.

Шеннон та Скотт
Шеннон годувала бездомних та стригла жертв домашнього насильства на Різдво. Кредит: Fb

«Тримайте своїх близьких, любіть міцно, будьте самовідданими, будьте добрими, робіть те, що робить вас щасливими.

«Дякую всім, хто зв’язався із сім’єю за цей час. Ми дійсно цінуємо це.

«Я дійсно просто дуже люблю тебе, і я носитиму це з собою завжди. Дякую за те, що ти моя сестра і найкращий друг».

Тріб’ют вже зібрав понад 1000 лайків та понад 500 коментарів від користувачів соціальних мереж, які були вбиті горем, почувши цю новину.

Деклан Кавана сказав: «Жаль про вашу жахливу втрату, Скотт. Мені не вистачає слів у цей жахливий час. Думаючи про тебе і твою родину».

Саллі Філліпс сказала: «Душе розривається, думки з тобою та твоєю родиною. Вона так пишалася тим, що була твоєю дружиною та матусею Харлоу. Світ втратив справжню перлину».

Джесс Хілл сказала: «О, Скотт, мені дуже шкода, я не можу повірити, що читаю. Посилаю стільки кохання тобі, мала Харлоу, і обом твоїм сім’ям».

Гаррі МакГрегор сказав: «Мені дуже шкода чути цю шокуючу новину, Скотт — думки з тобою в цей несамовитий момент часу, залишайся сильним, і я завжди тут».

Близькі сім’ї створили фонд GoFundMe, щоб допомогти Скотту протягом найближчих тижнів і місяців, і на даний момент зібрав понад 16 000 фунтів стерлінгів.

Щоб зробити пожертвування, перейдіть за наступним посиланням: https://gofund.me/d78d54a6