Виконавчий директор Hibs Бен Кенселл пообіцяв, що гроші від продажу Джоша Дойга в Hellas Verona будуть реінвестовані у команду.

Учора лівий захисник закріпив свій перехід до італійської Серії А за чотирирічним контрактом з Хібсом, який, як повідомляється, заробив 3 мільйони фунтів стерлінгів у рамках трансферу.

Менеджер Лі Джонсон вже був пов’язаний із хорватським лівим захисником Маріяном Кабраха, який грає на своїй батьківщині за загребське «Динамо» як заміну збірної Шотландії до 21 року.

Дойг підписав чотирирічний контракт із клубом Серії А (Фото: Twitter – Hellas Verona FC).

І Кенселл наполягає на тому, щоб готівка, що надходить від трансферу, була доступна Джонсону, оскільки він намагається додати більше нових осіб у свою команду.

Кенселл сказав: «Я хотів би почати з подяки Джошу за його час у Hibernian FC, він чудовий хлопець, у нього велике майбутнє.

«Зрозуміло, що навколо нього було багато інтересу та спекуляцій протягом тривалого часу, але ми завжди були у сильній, контрольованій позиції після того, як він продовжив свій контракт із нами ще у листопаді.

«У нас були хороші, але затяжні розмови з Вероною, і це призвело до ідеального результату для нас та Джоша.

«Ми отримали справді значний гонорар для цього футбольного клубу, гроші, які будуть реінвестовані до основного складу.

«Це чудовий приклад того, яким ми хочемо бачити Hibs; клуб, який дає молодим, талановитим гравцям платформу, щоб виявити себе, перш ніж вони отримуватимуть значні гонорари для реінвестування в клуб та ігрову команду. Саме так ми зростатимемо як футбольний клуб».

Хібс охарактеризував цей гонорар як один із «найвищих показників продажів», отриманих клубом, і сказав, що угода включала додаткові послуги та «велику» угоду про продаж.

Менеджер Джонсон, який не працював з Дойгом у змагальній грі, сказав: «Ця угода наголошує на великій роботі, виконаній в академії, і вказує шлях для наших молодих гравців.

«Умови цього правочину мали для нас повне значення. Джош — чудовий талант, і я не сумніваюся, що на нього чекає успішне майбутнє».