РЕЙТИНГ: 3/5

Виробництво CAPTAIN Breadbeard представляє нам “Поварену книгу капітана Breadbeard’s Bready Good Comedy Cookbook”, сімейне комедійне шоу, наповнене каламбурами та пародіями на основі хліба.

Дует вітчима та сина Дейва Уотта та Ніка Серріджа відкриває своє шоу музичним номером, що виконується на хлібних інструментах, хлібних паличках замість барабанних паличок, багеті для гітари тощо.

Будьте готові до дуже музичного шоу з кількома інтермедіями капітана Хлібноборода та його приятеля Деві Сконса, включаючи оригінальні композиції та кілька реміксів на класику.

Капітан Бредборд і Деві Сконс ​​- дурні персонажі в дуже дурному серіалі. (C) Капітан Хлібна Борода Продакшнс

Шоу розбито на різні розділи: факти про булочки, кілька ігрових шоу на основі хліба, комедійні пародії з персонажами (знову ж таки на основі хліба) у виконанні Деві Сконса та поради з охорони праці та техніки безпеки для людей з хлібними бородами.

Хоча це не мій гумор, я можу оцінити, що це безперечно буде шоу, яке сподобається молодшій аудиторії.

Пара робить свої каламбури впевнено та енергійно, створюючи дуже безглузде шоу з дуже дурними персонажами.

Було б применшенням сказати, що це не схоже ні на що, що я бачив раніше, і з огляду на всі обставини це досить весело, особливо якщо ви любитель хліба.

У шоу немає жодної реальної структури, капітан Хлібнобород та Деві Сконс ​​стрибають від шматочка до шматочка, здавалося б, дуже випадковим чином.

Проте спокутна пародія була тією, в якій вони перевіряли, чи завжди хліб з олією падає обличчям униз, додаючи цікавої участі публіки у шоу.

Один щасливчик зіштовхнув зі столу двадцять скибочок хліба з олією, щоб перевірити наукове відкриття, що хліб із олією падає обличчям униз у 80% випадків.

Однак у експерименті Хлебберда наука виявилася помилковою: 90% хліба приземлилися лицьовою стороною донизу.

Два виконавці зберігають характер протягом усього шоу та привносять трохи веселощів та енергії в ранковий натовп.

Хоча це не моя чашка чаю, я напевно рекомендую це шоу всім, хто має дітей і вільний час на початку дня.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.