Квартиру з однією спальнею виставили на продаж з химерною особливістю у ванній – дуже вузькими дверима в сад.

Частково мебльована нерухомість у Брайтоні, Східний Сассекс, може похвалитися унікальними дверима, розташованими поруч із душовою кабіною, ширина яких не перевищує одного фута.

На одному зображенні показана ванна кімната, викладена білою плиткою, де є душова кабіна з розсувними скляними дверима, раковина і радіатор.

Поруч із душем є вихід у сад. Кредит: Девід Маслен

Праворуч від душової кабіни знаходяться дуже високі та вузькі двері з ручкою, замковою свердловиною та матовим склом.

Двері здаються шириною не більше одного фута і настільки тонкі, що мешканцям доводиться повертатися боком, щоб пройти через дверний отвір.

Будинок можна орендувати з вересня за 970 фунтів стерлінгів за календарний місяць, а також пропонує простору спальню, вітальню і кухню відкритого планування.

На задньому дворі будинку є дерев’яний сад зі столом та стільцями, а також нові килими.

План поверху
На плані будинку видно двері у ванну кімнату. Кредит: Девід Маслен

Агенти з нерухомості Девід Маслен перерахували нерухомість, написавши: «Рідко доступна компактна квартира з однією спальнею і садом на першому поверсі, розташована в популярному житловому районі недалеко від В’язового гаю, з відмінним транспортним сполученням по всьому місту.

“Частково мебльована, в цьому будинку є обладнана кухня та сучасна біла ванна кімната з газовим опаленням, вікнами з подвійним склінням та садом.”

Нерухомість, що орендується, викликала бурю емоцій у соціальних мережах після того, як користувачі помітили унікальні двері.

Один із учасників написав: «Упевнений, що це проти правил як другорядний засіб порятунку у разі пожежі».

Інший прокоментував: «Пожежні правила свідчать, що вікна повинні мати мінімальну ширину 450 мм, але не згадується ширина дверей, цікаво, чи впоралися вони з цим через гнітючу техніку».

Третій відповів: “Будівельні норми свідчать, що зовнішні двері повинні бути шириною 775 мм, тому протипожежна секція, яку ви цитуєте, мабуть, не повинна повторювати цей мінімум”.